Важливо

Уряд США передав українським прикордонникам 45 одиниць техніки

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Прикордонному відомству України Уряд США передав техніки та обладнання на суму 3 мільйони доларів. Зокрема, прикордонники вже отримали 45 одиниць техніки, серед якої вантажні автомобілі, тягачі, паливозаправники, мікроавтобуси, в тому числі броньовані, крани, екскаватори, трактори. Крім того, прикордонникам вже поставлено біноклі, переносні тепловізори, пневмокаркасні модулі, дизельні генератори, спальні мішки тощо.

Сьогодні, 8 жовтня, в рамках зустрічі керівництва Держприкордонслужби України з офіційним уповноваженим Державного департаменту США у справах Європи та Євразії пані Вікторією Нуланд, а також із Надзвичайним та Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в Україні паном Джеффрі Р. Пайєттом пройшов огляд поставленої техніки та інших засобів.

Як повідомляє Держприкордонслужба, під час зустрічі обговорювалися результати реалізації спільних проектів щодо надання Державній прикордонній службі України невідкладної допомоги та перспективи додаткової допомоги від Уряду США.

В даний час продовжуються закупівлі засобів автономного життєзабезпечення, броньованих патрульних автомобілів, тепловізорів та інженерної техніки ще на 12 мільйонів доларів США. Також у рамках співробітництва з Держдепартаментом США за програмою «Експортний контроль та безпека кордонів (EXBS)» планується закупити спеціальне обмундирування та засоби прикордонного контролю на суму 1,4 мільйона доларів США. На сьогодні вже отримано 1500 комплектів камуфляжу «Мультікам», прилади для поглибленої перевірки паспортів, технічні засоби прикордонного контролю.

Також у рамках ще одного спільного з Держдепартаментом США проекту міжнародної-технічної допомоги до кінця 2014 року прикордонному відомству, виходячи з поточної ситуації на кордоні, буде надано 36 броньованих позашляховиків, 70 переносних тепловізорів та 2300 бронежилетів та засобів екіпірування. Загальний бюджет даного проекту сягає майже 10 мільйонів доларів США, повідомляє ІАЦ РНБО.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар