Важливо

Суддя Печерського районного суду, яка відпустила командира “Беркута”, під підозрою

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Заступником Генерального прокурора України здійснено повідомлення про підозру судді Печерського районного суду м. Києва за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України – постановлення суддею завідомо неправосудної ухвали, що спричинило тяжкі наслідки.

У ході розслідування, яке проводить прокуратура м. Києва, встановлено, що вказана суддя, розуміючи завідомо неправосудний характер прийнятого рішення, всупереч вимогам кримінального процесуального закону, склала та постановила завідомо неправосудну ухвалу, якою відмовила у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою командира «Беркута» Д. Садовника.

Як повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, натомість Д. Садовника було звільнено з-під варти у залі судового засідання, а суддею був застосований запобіжний захід – домашній арешт. У результаті підозрюваний у вчиненні особливо тяжкого злочину Д.Садовник, з метою уникнення покарання, зник з місця свого постійного проживання.

На даний час слідчими Генеральної прокуратури його оголошено у розшук.

Санкція щодо судді передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар