Важливо

Що важливіше: реклама на біл-борді чи життя військового?

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Політична реклама вже давно стала незмінним атрибутом буденного життя українців. Що не день, то нове обличчя зринає нізвідки та кидає в народні маси гучні гасла з високих біл-бордів і яскравих сіті-лайтів. Нам розказують за кого голосувати.

У Кіровограді вартість політичної реклами на одному біл-борді складає 3-4 тис. грн. в місяць. Якщо врахувати, що в середньому кандидат орендує 10 біл-бордів, то за самими скромними підрахунками він витрачає на це задоволення 30-40 тис. грн. Не мало! Що можна придбати за ці гроші? Патріотичні біл-борди у Світловодську і студентські акції в Кіровограді підказують нам, що вартість 1 біл-борду дорівнює ціні хорошого бронежилету, трьох уніформ та ще безлічі таких потрібних нашим військовим речей, а за всю передвиборчу кампанію таким чином можна зекономити на сучасний тепловізор.

За всі роки незалежності українська армія не лише залишалася без належного фінансування, а й навмисно розвалювалася керівниками держави. Проте, український народ за кілька місяців зробив те, що не вдалося зробити державі – одягнув всіх призовників і добровольців у бронежилети! Це люди, віддаючи на армію ледь не весь свій заробіток, купують військовим форму, взуття, каски, окуляри, приціли та техніку! Це бабусі і дідусі Кіровоградщини зі своїх городів і пенсій годують українську армію: збирають продукти, щоб солдати не голодували там, на сході. Це мами молодих воїнів в’яжуть синам своїм теплі светри і шкарпетки. Це фермери з маленьких сіл віддають свої вантажівки і переобладнують «газельки» під броньовані автівки для потреб АТО.

Кому потрібні політичні заклики і рекламні лозунги, коли іде війна? Що важливіше: повішати свій портрет чи врятувати життя українського військового? Реальне розуміння того, що в країні війна і без підтримки кожного ми її не виграємо, прийшло лише до одного кандидата в народні депутати – Станіслава Березкіна. Сподіваємося, що його заява про відмову від політичної реклами буде не останньою й інші учасники виборчих перегонів також витрачатимуть свої гроші на потреби військових. Бо де ж ви, шановні кандидати, будете депутатами, якщо нашу країну розірвуть на шматки вороги?

Марія Нагай

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*