Важливо

У родини кіровоградських депутатів суд забрав ще одну ділянку в дендропарку

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Суд визнав недійсним договір оренди частини парку культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня у Кіровограді, який у 2006 році міськрада уклала з ТОВ «Композиція».

 Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 18 вересня, пише сайт “НАШІ ГРОШІ“.

У травні 2006 року міськрада передала фірмі «Композиція» в оренду на 49 років ділянку площею 0,38 га під розширення дискотеки і розміщення розважального комплексу. При цьому цільове призначення ділянки було змінене із земель природно-заповідного призначення на землі житлової і громадської забудови. Ділянка розташована на просп. Правди, 15-д.

Комунальники торік оскаржили цей договір оренди. Суди усіх трьох інстанцій його задовольнили. Було встановлено, що парк, якому ця ділянка належить на підставі держакту, від цієї землі не відмовлявся. У свою чергу міськрада не приймала рішення про вилучення ділянки або припинення права парку на неї. Відсутнє і погодження матеріалів її вилучення Верховною Радою України.

Крім того, не була дотримана процедура зміни цільового призначення ділянки, яка відноситься до особливо цінних земель (відсутнє відповідне рішення міськради).

Засновниками ТОВ «Композиція» є депутат Кіровоградської облради Микола Онул і депутат Кіровоградської міськради Людмила Катеринич. Раніше до складу засновників фірми входила також дружина Миколи Онула Лариса Онул, яка є депутатом Кіровоградської міськради.

Влітку суд скасував оренду ділянки площею 0,66 га у парку ім. 50-річчя Жовтня для ще однієї фірми Онулів і Катеринич – ТОВ «ХХІ-Вік». Цю ділянку вони теж отримали на 49 років під розміщення аквапарку (на базі штучно створених озер).

КП «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» протягом 13 років очолював депутат Кіровоградської міськради (з 2006 року) Віталій Бєлов, поки не був звільнений у 2013 році.

У 1993 році парку культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня у Кіровограді отримав держакт на право постійного користування землею загальною площею 42,28 га.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*