Важливо

Олександрія попрощалася з добровольцем АТО (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні, 17 вересня, Олександрійці провели в останню дорогу загиблого героя-земляка, учасника АТО Олександра Козенка.

Церемонія прощання з воїном пройшла в палаці культури «Світлопільське», де зібралися рідні і близькі Олександра, його друзі, представники місцевої влади і небайдужі олександрійці.

За бажанням матері загиблого, похорон мав патріотичний характер: учасники панахиди прийшли з українськими прапорами та іншою національною символікою.

24-річний Олександр Козенко загинув в зоні АТО 14 вересня. Юнак пішов воювати добровольцем, служив кулеметником в 11-му батальйоні територіальної оборони «Київська Русь».

Осиротіла родина, у якій він був чудовим сином і братом. Втратив активного учасника, талановитого танцюриста – соліста і Олександрійський хореографічний колектив “Авантюрин”.

Так склалося, що служити на фронт юнак пішов з Майдану, як доброволець. На окупованих територіях прослужив майже півроку.

Як розповідає його сестра Оксана Лалак, загинув Сашко під Дебальцевим, де разом із товаришами потрапив під мінометний обстріл. Вивезти тіло загиблого з «гарячої точки» допомогли олександрійські волонтери. Сестра каже, що Сашка з моменту подій на «Майдані» не бачили, але по телефону спілкувалися чи не щодня. І її і маму він заспокоював, казав, що все буде добре і додому повернеться з перемогою. Навіть в останні дні, говорив, що все буде добре.

Попрощатися з бійцем прийшло більше 400 олександрійців. Серед них – друзі, товариші, колеги та знайомі, побратими з козацької організації «СПАС» та творчого колективу «Авантюрин», в житті яких молодий хлопець брав активну участь. В останню путь Сашка проводжали в солдатській формі. Труну з тілом добровольця пронесли центральним проспектом Олександрії.

Поховали героя на Верболозівському кладовищі, де вже поховані його бабуся та дідусь.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар