Важливо

Українці будують “Стіну” на кордоні з Росією (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

За дорученням Президента України Держприкордонслужба  розпочала національний проект «Стіна» на кордоні з Росією.

Про це повідомив речник ІАЦ РНБО Андрій Лисенко.

Проект передбачає інженерно-технічне облаштування кордону, відновлення пунктів пропуску та розбудови підрозділів та удосконалення правового регулювання питань охорони кордону.

Risunok2Виконання проекту буде здійснено у два етапи. На першому буде облаштовано ділянки, розташовані поза зоною активних бойових дій – в межах Чернігівської, Сумської, Харківської областей, а також частково Донецької та Луганської; сухопутної ділянки адміністративного кордону з АР Крим; узбережжя Азовського моря, а також по другому рубежу охорони вздовж лінії розмежування.

На другому етапі після роззброєння незаконних формувань та поновлення лінії кордону передбачено облаштування решти ділянки в межах Донецької та Луганської областей.

Risunok10Інженерне облаштування “стіни” передбачає земляні та бетонні вали, контрольно-слідові смуги, системи оптико-електронного спостереження, сигналізаційні комплекси, рокадні дороги та фортифікаційні споруди для перешкоджання руху автомобільної техніки та осіб. Більшість засобів контролю та техніки буде вітчизняного виробництва.

Фото з офіційного сайту РНБО.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар