Важливо

Порошенко розпустив Верховну Раду. Вибори відбудуться 26 жовтня

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Президент України Петро Порошенко достроково припинив повноваження Верховної Ради України. Про це він заявив сьогодні в прямому ефірі.

“Я вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання. Вибори нового парламенту відбудуться 26 жовтня 2014 року.  Це рішення я ухвалив у строгій відповідності зі статтею 90 Конституції України. З урахуванням очікувань переважної більшості громадян України та на виконання власного слова, яке давав, балотуючись на посаду Президента.

Нагадаю, коаліція розпалася 24 липня.  Нової протягом місяця, який на це відведено Основним законом, – не створено.  У такому випадку Конституція дає Президенту право розпускати Верховну Раду. Цим правом я і скористався. Бо це єдино правильне і відповідальне рішення.

Опитування громадської думки засвідчують, що 80 відсотків громадян підтримують необхідність проведення позачергових виборів. Зрештою, такою була і одна з головних вимог Революції гідності.Потужний суспільний запит на перезавантаження влади є більше ніж очевидним. Вибори – найкращий спосіб люстрації. І починати очищення слід з найвищого законодавчого органу”. – заявив Президен

Поширити:

Залишити коментар:

коментар