Важливо

Призначено нового прокурора Кіровоградської області (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні, перший заступник Генерального прокурора України Микола Герасимюк представив колективу прокуратури Кіровоградської області новопризначеного керівника – державного радника юстиції 1 класу Михайла Гаврилюка. 

Під час представлення Микола Герасимюк відзначив великий професійний досвід Михайла Івановича та його високі організаторські здібності.

Своєю чергою новопризначений прокурор області подякував керівництву Генеральної прокуратури України за довіру та запевнив, що спільно з працівниками органів прокуратури Кіровоградщини докладе усіх зусиль для забезпечення законності в регіоні.

Довідково.
Михайло Іванович Гаврилюк народився в 1958 році в Хмельницькій обл. Після закінчення в 1983 році Харківського юридичного інституту пройшов професійний шлях від слідчого прокуратури Хустського району Закарпатської області до заступника Генерального прокурора України. Займав посади прокурора Тернопільської, Полтавської та Одеської областей. Керував Головним управлінням з питань оборонної політики та діяльності правоохоронних органів Адміністрації Президента.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар