Важливо

Освітяни Голованівського району придбали амуніцію для військових (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Майже 20 тис. грн. зібрав начальник відділу освіти Голованівської РДА Михайло Коломійчук для того, щоб підтримати своїх захисників – Олега П. з Голованівська та Андрія Д. з села Люшньовате.

Як розповів Першій електронній Михайло Коломійчук, колишній учень Голованівської ЗОШ звернувся до своїх учителів з проханням допомогти у придбанні прибору нічного бачення.

Тоді начальник відділу освіти попросив усіх колег з закладів соціальної сфери району підтримати молодого бійця Олега і прикордонника Андрія. «Нашою метою було зібрати 7 тис. грн. на два прибори нічного бачення, але врешті вдалося зібрати втричі більшу суму – майже 20 тисяч!», – розповів М. Коломійчук.

Майже вся сума – понад 16 тис. грн. – це пожертви педагогів Голованівщини, працівники районного Центру зайнятості зібрали для військових 665 грн., з закладів культури надійшло 300 грн., решту з загальної суми – доклали лікарі й інші небайдужі мешканці райцентру.

Завдяки цьому М. Коломійчуку вдалося придбати для військових не тільки прибор нічного бачення, а й бронежилети 4-го класу і кевларові каски.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар