Важливо

Критерії вибору швейцарських годинників: види матеріалів

Photo by Hugo Filipe from Pexels

Кожен з нас хотів би мати на руці годинник, на яких красується заповітна напис «Swiss Made». Цей напис означає високі стандарти якості, які діють в країні засніжених гірських вершин і найчистіших озер. Це точність і легендарна надійність продукції, що вийшла з швейцарських мануфактур.

ff5d4f88a2c7772f6b0981abee384f8d.jpg

Що краще підкреслить смак і статус, ніж швейцарський годинник, який красується на руці їх власника. Виникає логічне запитання – де придбати твір годинникового мистецтва з магічним клеймом «Swiss Made» і не розчаруватися. зверніться в інтернет-гіпермаркет брендових аксесуарів Імідж, де в широкому асортименті представлені швейцарський годинник на будь-який смак і гаманець.

Матеріали корпусів і стекол

Давайте спробуємо розібратися з яких матеріалів роблять корпус і скло швейцарських годинників.

Найбільш уразливі частини будь-якого годинника – це корпус і скло. Тому для їх виготовлення використовують найбільш зносостійкі матеріали.

  1. Корпус
  • Нержавіюча сталь марки 316L. По-іншому хірургічна або ювелірна сталь – найпопулярніший матеріал для виготовлення корпусу годинника. Гіпоалергенна, міцна і благородна. Чи не втратить блиску ні в солоній воді, ні під палючим сонцем.

Ще швейцарці люблять ексклюзивну сталь марки 904L. Вона ще більш міцна і стійка до корозії. Але не кожен виробник має обладнання для роботи з такою сталлю.

Якщо побачите на годиннику клеймо з цією маркою сталі, беріть не сумніваючись. Такі годинники довгі роки будуть виглядати як нові.

  • Титан. Унікальний колір і непередавані відчуття від зіткнення з цим металом вам забезпечені. Титан має низьку теплопровідність – будь-які перепади температури на вулиці не змінять комфортну температуру годин на руці. Додатково до всього, годинник з титановим корпусом неймовірно легкі і абсолютно не відчуваються на руці.
  • Золото і платина. Годинники з дорогоцінних металів – це не тільки пристрій для визначення часу, це предмет розкоші, статусний аксесуар і прикраса одночасно. Такі годинники не втратять згодом свою цінність. Як сімейну коштовність їх можна передавати від батька до сина.
  1. Скло
  • Сапфірове скло. Швейцарці віддають перевагу саме цьому матеріалу. Причин цього кілька: унікальна твердість – подряпати таке скло під силу тільки алмазу, прозорість – навіть через багато років таке скло не втратить свою кришталеву прозорість, відсутність відблисків.
  • Мінеральне скло. Виготовляється з кварцового піску, загартовується і формується. Володіє високою міцністю, піддається поліровці, мають більш низьку в порівнянні з сапфіровим склом вартість.
  • Пластикове або полікарбонатні скло. Чого точно не зустрінеш в швейцарському годиннику, так це пластикового скла. Тому, якщо вам пропонують швейцарський годинник з пластиковим склом – обходьте такого продавця стороною.

d8f07b1cf6b6c849d1cb1d0a77420343.jpg

Гарантовано якісні швейцарські годинники ви можете купити тільки у надійного продавця. Ви можете подивитися на сайт інтернет-гіпермаркету брендових аксесуарів Imidge і ви напевно підберете для себе відповідну модель швейцарських годинників.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар