![головна](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2019/05/golovna-678x381.jpeg)
Днями у Лас-Вегасі (США) пройшов конкурс Місіс Світу 2019 (Mrs. World), на якому кропивничанка Маргарита Лещенко стала фіналісткою та потрапила у топ-6 найгарніших жінок світу.
Mrs World – захід, що проходить з 1985 року, організатори – подружня американська пара. У конкурсі можуть брати участь тільки заміжні жінки з дітьми, а також з титулом своєї країни.
“Для мене честь представляти Україну на міжнародному рівні. Я відчуваю гордість і, звичайно, відповідальність. Атмосфера серед конкурсанток була дуже позитивна. Цікаво було спілкуватись з успішними жінками різних країн нашої планети. Результатом задоволена. Дякую своїй родині за терпіння, підтримку та любов”, – зазначила Маргарита Лещенко.
Переможницею у цьому році стала Місіс В’єтнам.
Нагадаємо, у вересні 2018 Маргарита Лещенко брала участь у конкурсі Місіс Україна, на якому отримала перемогу та можливість представляти країну на міжнародному рівні.