Вчителі та учні Кіровоградщини стали учасниками нового освітнього проекту

Педагоги шкіл Благовіщенського, Голованівського, Маловисківського та Новомиргородського районів стали учасниками проекту «Освітня реновація», який розробили та впровадили спеціалісти з громадської організації «ВО «Активне довголіття» на чолі з координатором проекту народним депутатом України Максимом Поляковим.

Проект передбачає два напрямки. Для вчителів – це освітня подорож до Українського аграрного ліцею в місті Умань, можливість ознайомитись з унікальним досвідом інноваційної аграрної освіти та запровадити нововедення у школах свого району. Для учнів 8-11 класів – мотиваційний конкурс проектів з розвитку регіону «Лідер школи». Переможці зможуть реалізувати свої роботи на практиці, автор найкращого отримає безкоштовний курс навчання за обранною спеціальністю.

«Активне довголіття» розпочало ще один важливий проект для Кіровоградщини. Дякую усім освітянам, Всеукраїнській аграрній раді та Українському аграрному ліцею за час і бажання творити позитівні зміни в Україні. Подорож до аграрного ліцею з інноваційними методиками викладання – це хороший приклад для вчителів. Адже підготовка професійних кадрів – основа майбутнього. Саме високий рівень освіти та підвищення економіки припинять відтік наших цінних спеціалістів за кордон!» – зазначив Максим Поляков.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар