Важливо

Директор інституту нарахував собі премію, але не платив працівникам

Посадовцям загрожує кримінальна відповідальність за зловживання при нарахуванні і виплаті заробітних плат. Посадові особи ДП «Кіровоградський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» не доплатили працівникам 115 тис. грн. зарплатні, при цьому директор підприємства безпідставно отримав премій на загальну суму 154 тис. грн.

Про це повідомили Першій електронній у прес-службі прокуратури м. Кіровограда.

Відносно посадовців держпідприємства прокуратурою розпочато кримінальні провадження. Факт недонарахування працівникам заробітної плати був виявленийув ході перевірки підприємства. Крім того, було встановлено, що упродовж двох років, колишньому директору державного інституту землеустрою, на підставі виданих ним же наказів, безпідставно виплачувалась доплата та разові премії на загальну суму близько 154 тис. грн.

Неправомірні дії посадових осіб держпідприємства кваліфіковано за ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Окрім того, з метою поновлення прав працівників, директору ДП «Кіровоградського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» внесено подання з вимогою виплатити недонараховану заробітну плату.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар