Важливо

Найбільший цирк України “Кобзов” приготував для кропивничан нове масштабне шоу

Із 12 до 15 липня з гастролями у Кропивницькому перебуватиме Найбільший цирк України – «Кобзов». Цирк розміститься біля “Епіцентру” за адресою вул. Попова, 8. 

Найбільший цирк України – цирк «Кобзов», готовий дивувати, надихати і приносити радість!

«Кобзов» відкриває для відвідувачів світ надзвичайних можливостей, драйву, пригод і веселощів. Видовищне шоу у виконанні кращих циркових артистів світу. Надбання 20-річного досвіду, нові тенденції в цирковому мистецтві і творча енергія колективу дарують Україні нове шоу.

Нове шоу – це вражаюче шоу для всієї родини, ексклюзивне за своєю масштабністю, яскраве феєричне дійство, яке не має аналогів в світі.

Вас чекають відчайдушні канатохідці з Латинської Америки, які порушують закони гравітації і підкорюють величезні металеві конструкції. Тільки на арені цирку «Кобзов» в руках артиста оживає справжня стихія – блискавка! А також магія з Італії, повітряні гімнасти, акробати, клоуни, вогняне шоу, сучасний балет і герої відомих мультфільмів.

SKV_9324

Цирк «Кобзов» особливо цікавий для дітей. Окрім шоу, Ви зможете погуляти по цирковому містечку і відвідати цікаві виставки:
• «Міньйони» – зустрінься з жовтими веселими і смішними героями мультфільму «Нікчемний Я» і їх ватажком-злодієм Грю.
• «Кімната сміху» – перед вами відкриє двері виставка колекції клоунів, а також ви зможете помандрувати лабіринтом кривих дзеркал і отримати вихор незабутніх вражень, сміху і радості.

Унікальні костюми, оригінальна музика, світлове шоу, яскраві спецефекти і декорації ─ все це і багато іншого тільки в цирку «Кобзов»!

Цирк «Кобзов» подарує Вам і Вашим близьким незабутній відпочинок!

Подробиці про шоу в Вашому місті дізнавайтеся у працівників цирку в касах міста або на сайті www.kobzov.ua. Квитки на kobzov.ua від 69 грн.

Слідкуйте за новинами Цирку «Кобзов», підписавшись на наші сторінки в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і YouTube.

p2

SKV_9416

Поширити:

Залишити коментар:

коментар