Вулицями Кропивницького роз’їжджав “алкоголік-рецидивіст” без водійських прав

© pmg.ua

9 грудня, близько 3-ї години ранку, на вул. Гоголя кропивницькі патрульні виявили нетверезого водія, який пересувався вулицями обласного центру на автомобілі марки Toyota Corolla. Молодик ледве тримався на ногах, а під час перевірки документів виявилося, що чоловіка позбавлено права керування за рішенням суду – він двічі протягом року притягувався до відповідальності за керування у нетверезому стані, востаннє 17 листопада 2017 року.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією зі сторінки патрульної поліції Кропивницького.

Протягом доби патрульні Кропивницького виявили 6 нетверезих водіїв: 4 водіїв, що ризикнули сісти за кермо у стані сп’яніння, патрульні виявили цієї ночі, 2 нетверезих водіїв – протягом дня.

Навіть високі штрафи не здатні подолати звичку деяких кропивничан сідати за кермо напідпитку.

Так, учора, 9 грудня, близько 3-ї години ранку, патрульні отримали інформацію про ймовірно нетверезого водія, який пересувається вулицями обласного центру на автомобілі марки Toyota Corolla.

Даний транспортний засіб патрульні виявили на вулиці Гоголя.

22-річний водій перебував у стані алкогольного сп’яніння та ледь тримався на ногах. Але проходити освідування на місці та у медичному закладі чоловік відмовився.

Під час перевірки документів, з’ясували, що чоловіка позбавлено права керування за рішенням суду – він двічі протягом року притягувався до відповідальності за керування у нетверезому стані, востаннє 17 листопада 2017 року.

Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за ч.3 ст.130 (Третє протягом року керування у стані сп’яніння) КУпАП та ч. 3 ст.126 (Керування особою, позбавленою такого права).

Автомобіль передали тверезому товаришу водія.

Шановні громадяни! Будьте відповідальнішими, не сідайте за кермо напідпитку, не наражайте на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Пам’ятайте, відмова від проходження огляду на стан сп’яніння не звільняє від відповідальності!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар