Сьогодні мешканці Кіровоградщини зможуть побачити затемнення Місяця

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Місячне затемнення 2017 буде тривати аж дві години, і найкраще його буде видно в 21.20, хоча в Україні в цей час буде ще світло. Повний місяць наступить о 21:09, а пік затемнення – о 21:20:28. Різниця між цими подіями складе 11 хвилин 28 секунд, що буває вкрай рідко.

У ніч на вівторок, 8 серпня можна буде спостерігати часткове тіньове місячне затемнення. Тінь від Землі «з’їсть» південну четвертинку повного Місяця, а освітлена частина супутника біля кордону тіні почервоніє.

Проте, як повідомляє “Громадське”, найкраще затемнення буде видно в 23:20. Помітити початок часткового затемнення можна приблизно за годину до максимуму, о 22:23.

…дає можливість людям закласти в простір нові мислеформи

Езотерики вважають, що світло Сонця несе космічну силу Ян. З цієї чоловічої і вогненної енергетики вибудовується гігантська просторова енергетична сітка. У свою чергу, світло Місяця несе космічну силу Інь. З цієї жіночої енергетики вибудовується просторова енергетична сітка малого розміру. Пише Обозреватель.

Обидві сітки запускають на реалізацію програми, що знаходяться в енергоінформаційному полі нашої планети, в тому числі бажання і мрії людей, мислеформи, а також побудови, сформовані законами космічної еволюції, направляючі елементи розвитку і руху.

Під час як сонячних, так і місячних затемнень ці енергетичні сітки втрачають напругу, як би відключаються на деякий час. Що дає можливість людям закласти в простір нові мислеформи, бажання і прагнення, щоб викликати їх реалізацію в матеріальному світі.

Затемнення дає можливість людям закласти в простір нові мислеформи, бажання і прагнення, щоб викликати їх реалізацію в матеріальному світі.

Особливості затемнення 7 серпня

Місячне затемнення 7 серпня 2017 року має безліч цікавих особливостей. Ось деякі з них.

Сонце і Місяць в момент затемнення будуть в з’єднанні з зіркою Дубге – альфою Великої Ведмедиці. Це з’єднання викличе різку зміну в філософських, релігійних і політичних концепціях людей на Землі. Слід очікувати різкої зміни політичних векторів руху багатьох країн, особливо в Азії.

Зірка Атрія (альфа Південного Трикутника) в поєднанні з ретроградним Сатурном повинна спонукати лідерів держав до нових ідей та концепцій щодо подальшого напрямку розвитку країн.

Асцендент затемнення знаходиться в Рибах. Також в момент затемнення Уран перебуватиме в з’єднанні з Тау Риб. Ці поєднання викличуть різке зростання інтересу до езотеричних знань, до таємниць езотерики. Уран викличе виникнення абсолютно несподіваних нових рухів і концепцій у теологів різних релігій.

Зірка Атрія в з’єднанні з ретроградним Сатурном повинна спонукати лідерів держав до нових ідей та концепцій щодо подальшого напрямку розвитку країн.

Найсильніше зміни в своєму житті відчують люди, народжені під знаками Фіксованого Хреста: Лев, Скорпіон, Водолій, Телець. Однак зовсім несподівані події трапляться і у людей, народжених під знаком Мутабельного Хреста: Риби, Близнюк, Діва, Стрілець.

У затемнення є і ще одна особливість: повний місяць наступить о 21:09, а пік затемнення – о 21:20:28. Різниця між цими подіями складе 11 хвилин 28 секунд, що буває вкрай рідко (зазвичай повний місяць з піком місячного затемнення розділені набагато більшим часовим проміжком). Це говорить про те, що сила впливу затемнення на процеси в земному світі буде великою, і загадані в затемнення бажання втіляться дуже швидко. Трансформаційна сила затемнення вкрай велика.

Сила впливу затемнення на процеси в земному світі буде великою, і загадані в затемнення бажання втіляться дуже швидко.
Обряд на місячне затемнення
Автор статті для “Обозревателя”Ігор Мехеда пропонує провести обряд на місячне затемнення, який практикується більшістю духовних течій на Землі.

За 15 хвилин до піку затемнення на столі кладемо маленьке кругле дзеркальце (дзеркальною стороною догори) і ставимо три склянки з водою: праворуч від дзеркала, ліворуч від дзеркала і посередині за дзеркалом. Потім протягом 15 хвилин уявляємо, як від нас йде все, від чого ми хочемо позбутися. Хвороби – пішли, перешкоди – пішли, проблеми – пішли, розчинилися в просторі, як цукор в чаї… Під час піку затемнення о 21 годині 20 хвилин 28 секунд рекомендується п’ять разів прочитати мантру. Наприклад, Предвічний Матері Народжуючій – “Аум-Шрі-Мага-Пралайя-Намага”, або Божеству Місяця – “Аум-Шрі-Чандра-Намах”. Або згадати Абсолют, Джерело Всього. Потім протягом 15 хвилин творимо позитивні форми, тобто уявляємо здоров’я, успіх, матеріальний достаток, прорив, радісні події і т.д. По завершенні випиваємо воду зі склянок в такому порядку: спочатку – зліва від себе, потім – праворуч, потім – посередині.

Затемнення відкриває так званий коридор затемнення, адже вже 21 серпня відбудеться ще одне затемнення – затемнення Сонця, причому найдовше в історії США.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар