![unnamed](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2014/04/unnamed-e1397132061238.jpg)
Громадська організація «Серце матері» за підтримки імідж-центру «Ольга» організували фотосесію для дітей з особливими потребами в рамках підготовки до фестивалю-конкурсу «Степова красуня», який відбудеться 18 квітня.
Як розповіла Першій електронній голова ГО Людмила Шукрута, це вже не перший спільний проект «Серця матері» й «Ольги»: імідж-центр постійно влаштовує для дітей з особливими потребами цікаві майстер-класи, безкоштовні тренінги й розважальні вечори.