Коти-переселенці з Олександрії шукають прихистку

Олексанрійські коти і кицьки, які постраждали від людської жорстокості, шукають прихистку.  

Мова йшла про вихованців з тимчасового приватного притулку Тетяни Тищенко, що практично рік діє в одному із центральних мікрорайонів Олександрії. Сьогодні там мешкає тридцять хвостатих пухнастиків і кожен, пройшовши складну реабілітацію, шукає собі дім та люблячого господаря.

IMG_20161013_190819

«Більшість моїх вихованців потрапили сюди з місцевого притулку «Друг», який був перенаселений, – розповідає його власниця пані Тетяна. – Частина перенесла знущання, травмування та побиття. Але всі вже пройшли реабілітацію і були стерилізовані».

Коти тут різного віку і різних вподобань, але всі дуже милі й доглянуті. З нетерпінням вони чекають на нових господарів і тих, хто готовий поділитися з ними часточкою свого тепла.

Деякі, до речі, вже знайшли свої домівки в різних містах України та навіть за кордоном. І нині мешкають в Німеччині, Італії, Польщі.

IMG_20161013_191413 (1)

Якщо хтось вже зараз готовий забрати до себе додому цих доглянутих і життєрадісних кицьок чи підтримати притулок речами або продуктами першої необхідності, звертайтесь до їхньої власниці – пані Тетяни: тел. 050-76-46-746; 8-05235-7-54-77 або шукайте додаткову інформацію про котів у соцмережах. Зокрема, в групі «Коти шукають дім» https://vk.com/koshkam_dom

До  всього ж, користуючись нагодою пані Тетяна висловлює щиру вдячність всім тим, хто постійно підтримував її міні-притулок.  Зокрема, волонтеру зі Світловодська Віктору, волонтеру із Олександрії Олексію, правозахисниці тварин із Дніпра – Анні, своїй постійній наставниці Ірині. Низький уклін друзям із мікрорайону «Перемога» – Микиті та Лізі, Милі Володимирівні, Уляні Ніікорі та Марині Бабенко, а також місцевому притулку для тварин «Друг».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар