Важливо

Ласкаво просимо на “дно”: кропивницький пивний клуб “Прага”

Я продовжую свій експеримент #обслуговуйтеменеукраїнською

Ви хочете знати, як виглядає “дно”? Ласкаво просимо у пивний клуб “Прага”!

Я про цей заклад чула багато різного. Від захоплених розповідей про супер смачне пиво, до відверто ніщивних відгуків.

Але не можна робити висновків і складати своє власне враження на основі розповідей) От я і вирішила сходити в “Прагу”, на свою голову…

Сталася ця подія на День Незалежності, одразу після ходи вишиванок. Якось все так склалось: і бажання відсвяткувати, і моя мрія про раків, та й сам заклад близенько до площі Хмельницького.

Ми прийшли в абсолютно порожній заклад. Ми 5 хвилин чекали поки дівчатка офіціантки натеревеняться і таки принесуть нам меню. А воно, звісно ж, російською. На моє питання про меню українською, офіціантка фиркнула: “нету”.

Ця “звєзда”, інакше не скажеш просто, не спромоглася перейти на українську. І це незважаючи на те, що навіть наш зовнішній вигляд промовляв: “переходь на державну”. Навіть прохання розмовляти з нами тією ж мовою, якою говоримо ми, не подіяло.

Ще кілька штрихів до мого висновку про “дно”. Раки були брудні, наче і ловили, і варились в болотяній воді. Hoegaarden, пиво, яке я страшенно люблю, було не свіже (це м`яко сказано).

Вечір був зіпсований.

А тепер, апофігей феєрії!

Звісно ж, всю палітру вражень і емоцій ми хотіли викласти у книзі скарг і пропозицій, яку попросили у офіціантки разом з чеком.

Чек нам принесли, тут проблем не було. Але яким було наше здивування, коли замість книги, нам запропонували листочок паперу. Офіціантка мотивувала це тим, що “такой книжки у нас никогда не было, но вы можете нам написать на бумажке”…
Тут мала б упасти завіса!

Як? Як нема книги скарг і пропозицій? Це ж обов`язково! Її відсутність це порушення законодавства. Про це все ми сказали офіціантці, на що вона знову фиркнула і сказала: “а нам то что”.

Це мій перший візит, який не завершиться просто відгуком. Зараз ми готуємо заяви до відповідних інстанцій. Сподіваюсь, що і власників, і персонал відповідні органи навчать виконувати закони.

Ну і, звісно, моєї ноги там більше не буде. Бо якщо в них немає книги скарг і пропозицій, то що в них з рештою вимог, мені страшно уявити…

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Ласкаво просимо на “дно”: кропивницький пивний клуб “Прага”

  1. Hoegaarden, пиво, яке я страшенно люблю, був не свіжий (це м`яко сказано). Пиво-БУЛО НЕ СВІЖE! Слово “пиво”- середній рід!!!

  2. Hoegaarden – він) А пиво – це уточнення, бо не всі знають, що таке Hoegaarden.
    Так що, не треба такої кількості знаків оклику)

Коментарі заборонені.