«Літо цілий рік»: кулінарка з Кіровоградщини виграла грант на смачний бізнес

Римар Софія активно провадить підприємницьку діяльність з 2022 року. Жінка працює у крафтовому сегменті – виробляє гідровану (метод сушіння) їстівну продукцію та реалізує її в невеличких кав’ярнях, фітнес-центрах, через онлайн-замовлення в Інстаграм під власною торговою маркою «Літо цілий рік».
Бажання рухатись вперед, розширюючи свою справу, стало поштовхом до важливого кроку: податись на грант.

Історію підприємиці Першій електронній газеті розповіли в Обласному центрі зайнятості.

Віра у великий потенціал своєї бізнес-ідеї та готовність докладати зусилля та ресурси для її реалізації, допомогли підприємиці виграти грант – торік Софія стала переможницею у грантовій програмі від «єРобота», що дало їй змогу значно розширити свій бізнес. На сьогодні ж пані Римар успішна підприємиця, яка ділиться своїм досвідом і пройденим шляхом.

2

«Представлена свого часу бізнес-ідея із масштабування діяльності була прямою відповіддю на активно зростаючий попит споживачів на корисні солодощі, десерти, швидкі снеки, джерги, пастилу та іншу продукцію, яку я виробляю з місцевих інгредієнтів і дегідрую. Між іншим, ця тенденція є актуальною як для ринку Кіровоградської області, так і для всієї країни.

Крафтове виробництво такого напрямку дуже адаптивне та дає змогу вести підприємницьку діяльність навіть в умовах невизначеності, задовольняючи потреби у харчових продуктах у надзвичайних ситуаціях. Мою продукцію купують на подарунки та свята, в дорогу, для дітей – як корисну заміну солодощів. Також маю досвід приготування сухих пайків для ЗСУ, зокрема, поживних високобілкових джерок (це м’ясний снек, який готується шляхом тривалого сушіння тонко нарізаних скибочок м’яса), супів та борщів швидкого приготування. Такі їстівні набори можуть зберігатись тривалий час і при цьому не потребують особливих умовах зберігання», – наголошує грантерка.

image

Самостійно розвиваючи крафтове виробництво протягом останніх трьох років, грантерка має досвід роботи з різним професійним обладнанням; виробництва широкого (понад 45 різних найменувань) асортименту якісної та смачної продукції; розробки авторських рецептур; виконання корпоративних замовлень на подарункові набори. За словами пані Софії, масштабування бізнесу відбулось шляхом оновлення та розширення кількості виробничого обладнання, закупівлі додаткових одиниць меблів в цеху, розширення площі цеху із виділенням окремої пакувальної зони готової продукції.

Нині Софія Римар широко відома не лише в своєму регіоні, а й по всій країні. Поціновувачі з інших регіонів активно користуються послугою замовлення онлайн.

3

Серед іншого, жінка облаштувала окрему зону для проведення майстер-класів для дітей та дорослих. Адже важливою складовою підприємництва є авторські онлайн-курси з виготовлення сушеної продукції.

Грантерка проводить майстер-класи для широкої аудиторії – від дітей до дорослих, навчаючи як офлайн, так і онлайн. Таким чином вона популяризує свій напрямок виробництва в Олександрії та за її межами.

image

«Я маю багато близьких друзів-підприємців, які готові підтримувати та ділитися досвідом розвитку власної справи. Та моєю метою була не лише оптимізація виробничого процесу, а й сприяння розвитку громади рідного міста та місцевої економіки», – підкреслює Софія Ігорівна.

На сьогоднішній день Софія Ігорівна створила 2 робочих місця для жителів Олександрійської міської громади. Двоє робітників працюють за посадою «пакувальник».

2

Також підприємиця створила волонтерський осередок, де дівчата добровольці виготовляють поживні сухпайки, які потім відправляються на передову. Таким чином волонтери підтримують наших захисників, задовольняючи потреби харчування в складних умовах війни. Зокрема Софія Римар відвідує тематичні зустрічі із жінками-підприємицями Олександрії, під час яких присутні обговорюють актуальні питання ведення підприємницької діяльності в умовах воєнного стану і напрацьовують нові шляхи провадження бізнесу.

3

image

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар