Згідно з даними гінекологів, зі скаргами на кандидоз звертається кожна 8-10 пацієнтка. Причиною звернення може бути один із супутніх симптомів, які завдають дискомфорту в звичайному житті. Щоб запобігти або знизити ймовірність повернення хвороби в майбутньому, варто не тільки підібрати препарат серед доступних на сайті МІС Аптека 9-1-1 https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/lechenie_molochnitsyi, але й визначити фактори ризику. Деякі гінекологи вважають за доцільне лікувати і статевого партнера пацієнтки.
Що провокує кандидоз?
Причиною виникнення є кандида — особливий рід дріжджів. За замовчуванням вони присутні в жіночому організмі. Але деякі ситуації здатні призвести до їх неконтрольованого зростання та супутніх неприємних симптомів. Найчастіше це виникає в результаті:
- сильного ослаблення імунітету;
- порушення правил догляду за статевими органами;
- регулярних сильних стресів.
Збудниками можуть стати ароматизовані тампони чи прокладки. Але у деяких випадках молочниця виступає симптомом цукрового діабету. Тому часто призначається додатковий аналіз на цукор. Важлива також і генетична схильність, якщо в інших родичок при цукровому діабеті була молочниця, вона може повторитися і у вас.
До чого тут партнер?
Деякі лікарі призначають двостороннє лікування, не здійснюючи огляду та консультації з парою. Вважається, що в такому разі достатньо відвідування лише жінки. Але подібний підхід є помилковим. Призначати лікарські препарати необхідно тільки після того, як молочниця підтвердиться і в чоловіка. У такому разі вдасться запобігти виникненню хронічного захворювання в обох партнерів.
Лікування підбирається залежно від тяжкості перебігу молочниці і спирається на консультацію та збір анамнезу, адже є ймовірність, що попередні препарати не дали необхідного результату. Саме тому так важливо не займатися самолікуванням, а одразу звертатися до фахівця.