Аби завжди бути готовими до ліквідації надзвичайної ситуації на територіях установ, рятувальники Кіровоградщини проводять практичні тренування на таких об’єктах. Цього разу – тренувальною базою став кропивницький театр корифеїв. За “легендою”, внаслідок короткого замкнення електромережі в підсобному приміщенні на першому поверсі виникла пожежа декорацій та театрального реквізиту. Вогонь швидко розповсюджувався, а у підсобному приміщенні допомоги потребували двоє постраждалих.
Про деталі навчальних тренувань Першій електронній повідомили у прес-службі У ДСНС в області.
Сьогодні, 16 березня, особовий склад 1-го Державного пожежно-рятувального загону та аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Кіровоградській області проводили тренування з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького.
“Тренування в театрі пройшли відповідно до плану навчань та тактичного задуму, а саме: внаслідок короткого замкнення електромережі в підсобному приміщенні на першому поверсі виникла пожежа декорацій та театрального реквізиту. В зв’язку з великою кількістю пожежного навантаження пожежа, швидко розповсюджуються в бік сцени та інших приміщень, дуже сильне задимлення. За попередніми даними в підсобному приміщенні двоє потерпілих”, – повідомляють у прес-службі.
До проведення навчань залучалися 7 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки та 50 чоловік особового складу 1-го ДПРЗ м. Кропивницький та АРЗСП Управління ДСНС в області.
“Із урахуванням тактичної характеристики та пожежної небезпеки об’єкта, визначивши напрямок ведення оперативних дій, способи та методи ліквідації пожежі, провівши оперативний розрахунок сил та засобів, необхідних для ліквідації НС, керівники та особовий склад 1-го ДПРЗ м. Кропивницький та АРЗСП Управління ДСНС в області відпрацювали тренування, успішно виконавши поставлені задачі”, – звідують в У ДСНС.
За повідомленням прес-служби, якісне проведення тактичних навчань дозволить у разі реального виникнення НС не допустити помилок, оперативно локалізувати осередок пожежі, приймати вірні рішення та належним чином організувати взаємодію усіх ланок, задіяних до ліквідації пожежі.