Проінформований – значить озброєний. Патрульні Кропивницького поговорили з учнями ЗОШ №13 про безпеку в інтернеті.Про це повідомляється на сторінці Патрульна поліція Кропивницького у Фейсбуці.
Кількість користувачів мобільного інтернету щодня невпинно зростає. Особливу небезпеку неконтрольований інформаційний простір приховує для дітей. Наявність інтернету може не тільки допомогати в освіті і бути необмеженим джерелом інформації, але і шкодити здоров’ю та життю.
Саме тому патрульні Кропивницького спільно з психологом підготували для школярів спеціальний урок, під час якого розповіли учням 6-х, 7-х і 8-х класів про небезпеку спілкування в соціальних мережах, а також до чого можуть призвести закриті інтернет-спільноти на кшталт «Зникни на 24 години» або «Синій кит». Охоронці порядку надали учням конкретні поради, як захистити себе в інтернет просторі.
«Зазвичай в соціальних мережах люди пишуть особисті дані, викладають інформацію про своїх родичів, вказують про своє захоплення, вподобання тощо. Отже, за правильного використання така інформація – із знанням особистих деталей – може стати інструментом впливу на людину. Такою інформацією не можуть не скористатися злодії, або збоченці та й взагалі бозна-хто, – розповідає інспектор Сергій Ткаченко. – Діти повинні знати, як правильно поводити себе в інтернеті і яку інформацію краще не розголошувати в соціальних мережах».
Щоб підлітки не тікали у віртуальний світ від проблем з однолітками, батьки мають налагоджувати з дитиною дружні та довірливі відносини, стверджують психологи.
Спілкування і батьківська любов замінить дітям віртуальну реальність.