Важливо

Кропивничани кількатисячною ходою і покладанням квітів відзначили День перемоги над нацизмом у Європі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 9 травня, кропивничани кількатисячною ходою та покладанням квітів до пам’ятних меморіалів на Фортечних валах відзначили 72-гу річницю перемоги над нацизмом у Європі.

Під музику двох оркестрів – військового та муніципального – містяни пройшли від площі Героїв Майдану до Фортечних валів.

В урочистій ході взяли участь також керівництво міста та області.

Декілька тисяч кропивничан йшли під державними та червоно-чорними прапорами визвольної боротьби, а також під прапорами радянських бойових військових частин, які звільняли наше місто від нацистів.

Багато містян прийшли на пам’ятну ходу з портретами своїх родичів, які загинули під час Другої світової війни.

Дорогою до Фортечних валів деякі кропивничани поклали квіти біля хреста жертвам політичних репресій. Один літній чоловік довго стояв на колінах перед хрестом. За його словами, у 1938 році його батька розстріляли НКВСівці.

Ветерани АТО, проходячи повз цей меморіал жертвам комуністичного режиму, приспустили прапори вшанувавши пам’ять невинно убитих.

На Фортечних валах усі присутні вшанували жертв Другої світової війни хвилиною мовчання і поклали квіти до “вічного вогню” та інших пам’ятників.

Багато містян також поклали квіти на Алеї слави – біля фотографій загиблих воїнів АТО.

Відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі минуло без надзвичайних подій чи провокацій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кропивничани кількатисячною ходою і покладанням квітів відзначили День перемоги над нацизмом у Європі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*