Легкоатлетка з Кіровоградщини, з жіночою збірною, посіла п’яте місце у естафеті Олімпіади-2016

Вихованка Олександрівської районної ДЮСШ Тетяна Мельник, разом з партнерками по збірній України, посіли 5-те місце у фіналі естафети 4 по 400 метрів на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомляє НОК України.

“Аліна Логвиненко, Ольга Бібік, Тетяна Мельник та Ольга Земляк у фіналі головних змагань 4-річчя показали час 3:26.64 і посіли 5 місце”, – йдеться у повідомленні.

“Центр новин” повідомляє, що українки зуміли нав’язати боротьбу суперницям лише у другій половині естафети, в той час як на перших двох етапах Логвиненко й Бібік йшли в кінцівці – на сьомому-восьмому місцях. Ривок зробила Мельник, вивівши команду на тверде 6-е місце, а лідер і фінішер нашої четвірки Земляк боролася за 4-е місце, але, зробивши камбек на старті, в кінцівці поступилася суперниці і замкнула п’ятірку найсильніших.

Чемпіоном Олімпійських ігор в цій дисципліні стала команда США (3:19,06), срібним призером – Ямайка (3,20,34), бронзовим – Великобританія (3:25,88).