Велосипедист з Кіровоградщини невдало виступив на Олімпіаді-2016

Андрій Хрипта, фото з соцмереж

Знам’янчанин Андрій Хрипта не доїхав до фінішу у груповій шосейній гонці на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Про це пише Наша Знам’янщина.

Українські велогонщики завершили участь у груповій шосейній гонці на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Заїзд довжиною 237,5 км тривав більше шести годин. Ніхто з представників України не зміг поборотися за лідерські місця в гонці.

Кращим з українців став Андрій Гривко, який фінішував на 41-й позиції – його час 6:23.23.

Знам’янчанин Андрій Хрипта та Денис Костюк, які також брали участь у заїзді, до фінішу не доїхали.

Переможцем гонки став бельгієць Грег Ван Авермат, подолав дистанцію за 6:10:05. На другому місці з аналогічним часом датчанин Якоб Фульсанг, бронзову медаль здобув поляк Рафал Майка. Також зазначимо, що триразовий переможець “Тур де Франс” і один з найвідоміших спортсменів Олімпіади британець Кріс Фрум завершив гонку на 12-й позиції.