Важливо

У Києві в Мінспорту повісили портрет спортсмена з Олександрії, який загинув в АТО

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото зі сторінки Юрія Гугленка

У Києві в приміщенні Міністерства молоді та спорту замінили портрети екс-міністрів на портрети спортсменів, які загибли в АТО.

Серед портретів героїв-спортсменів, які віддали своє життя за Україну, є портрет уродженця Олександрії, чемпіона України з панкратіону, старшого розвідника 3-го окремого полку спецпризначення Максима Бендерова. Боєць загинув 15 липня 2014 року під час мінометного обстрілу під Ізвариним.

Про це на своїй сторінці у Фейбуці повідомив заступник голови Кіровоградської облради Юрій Гугленко.

Максим Бендеров

Максим Васильович Бендеров народився 6 квітня 1990 року в Олександрії  — український спортсмен та військовик, Чемпіон України з панкратіону, старший розвідник 3-го окремого полку спеціального призначення. Загинув в ході антитерористичної операції. Майстер спорту з панкратіону.

Максим Бендеров мав чорний пояс (1 дан) з панкратіону, був неодноразовим чемпіоном України з панкратіону, чемпіоном України серед спецпризначенців. Срібний призер Чемпіонату Світу, чемпіон Європи (2007), срібний призер Чемпіонату Європи (2006), багаторазовий Чемпіон України з Військово-спортивного багатоборства (розділ «бойового багатоборства»), чемпіон України з рукопашного бою, призер Чемпіонату України з панкратіону.

Загинув 15 липня 2014 року під с. Ізварине Луганської області під час мінометного обстрілу.

Поширити:

2 коментаря до У Києві в Мінспорту повісили портрет спортсмена з Олександрії, який загинув в АТО

  1. Не “повісили” портрет, а “розмістили” чи “помістили”, якщо по-людськи.
    А повісити на гвіздок, чи на кілок, чи на бантину, можна щось інше (торбу, лантух, наприклад).
    Не коректно написяно нашим писярем неграмітним, не коректно.

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*