“Зірка” у останньому матчі сезону переграла криворізький “Гірник”

Сьогодні, 1 червня, у рамках 30-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, кіровоградська “Зірка” переграла на домашньому полі ФК “Гірник” з Кривого Рогу. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь кіровоградців.

Всі три голи у матчі команди забили у відрізку в п’ять хвилин.

На 29-ій хвилині Олексій Чичиков замкнув точну подачу Артема Щедрого від кутового прапорця. Нападник пробив головою у ближній кут. 1:0 на користь господарів. Другий м’яч кіровоградці забили на 31-ій хвилині матчу. Борис Баранець відправив м’яч у ворота “Гірника” рикошетом від захисника. Асист на свій рахунок знову записав Артем Щедрий. 2:0.

Свій єдиний гол у матчі криворіжці забили на 34-ій хвилині. Антон Крамар отримав м’яч у штрафному майданчику, і випередивши захисників, зряче пробив у дальній кут 2:1.

Нагадаємо, кіровоградська “Зірка” за чотири тури до закінчення Чемпіонату України серед команд першої ліги достроково оформила чемпіонство, і наступного сезону гратиме у вищому дивізіоні.