Важливо

Календар футбольних матчів групи “Схід” чемпіонату Кіровоградської області

16 квітня стартує чемпіонат Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2016 років. В чемпіонаті братиме участь 16 команд, які поділені на дві групи. У групі “Схід” гратимуть “Інгулець-2” (Петрівський район), “Шляховик” (Олександрія), “Фаворит” (Новгородка), “Локомотив-ГЕОІД” (Знам’янка), ФК “Головківка” (Олександрійський район), “Колос” (Устинівка), “Новатор” (Бобринець) та ФК “Долинська”.

Пропонуємо Вашій увазі календар матчів групи “Схід”.

Коло: 1

Тур: 1
1 «Інгулець-2» -«Шляховик» 18.04.2016 18:00
2 ФК «Фаворит»- «Локомотив-ГЕОІД» 16.04.2016 16:00
3 ФК «Головківка»- «Колос» 16.04.2016 16:00
4 ФК «Долинська» -«Новатор» 16.04.2016 16:00
Тур: 2
5 «Шляховик»- «Новатор» 24.04.2016 16:00
6 «Колос» -ФК «Долинська» 23.04.2016 16:00
7 ФК «Фаворит»- ФК «Головківка» 23.04.2016 16:00
8 «Інгулець-2»- «Локомотив-ГЕОІД» 27.04.2016 18:00
Тур: 3
9 «Локомотив-ГЕОІД» -«Шляховик» 01.05.2016 16:00
10 ФК «Головківка» -«Інгулець-2» 04.05.2016 17:00
11 ФК «Долинська»- ФК «Фаворит» 30.04.2016 16:00
12 «Новатор»- «Колос» 30.04.2016 16:00
Тур: 4
13 «Шляховик»- «Колос» 08.05.2016 17:00
14 ФК «Фаворит»- «Новатор» 07.05.2016 17:00
15 «Інгулець-2» -ФК «Долинська» 08.05.2016 17:00
16 «Локомотив-ГЕОІД»- ФК «Головківка» 07.05.2016 17:00
Тур: 5
17 ФК «Головківка»- «Шляховик» 15.05.2016 17:00
18 ФК «Долинська»- «Локомотив-ГЕОІД» 14.05.2016 17:00
19 «Новатор» -«Інгулець-2» 18.05.2016 17:00
20 «Колос» ФК -«Фаворит» 14.05.2016 17:00
Тур: 6
21 «Шляховик» -ФК «Фаворит» 21.05.2016 17:00
22 «Інгулець-2» -«Колос» 25.05.2016 18:00
23 «Локомотив-ГЕОІД»- «Новатор» 22.05.2016 17:00
24 ФК «Головківка» -ФК «Долинська» 21.05.2016 17:00
Тур: 7
25 ФК «Долинська»- «Шляховик» 28.05.2016 17:00
26 «Новатор» -ФК «Головківка» 29.05.2016 17:00
27 «Колос» -«Локомотив-ГЕОІД» 28.05.2016 17:00
28 ФК «Фаворит» -«Інгулець-2» 01.06.2016 18:00

Коло: 2

Тур: 8
29 «Шляховик» -«Інгулець-2» 08.06.2016 18:00
30 «Локомотив-ГЕОІД» -ФК «Фаворит» 04.06.2016 18:00
31 «Колос»- ФК «Головківка» 04.06.2016 18:00
32 «Новатор»- ФК «Долинська» 04.06.2016 18:00
Тур: 9
33 «Новатор»- «Шляховик» 12.06.2016 18:00
34 ФК «Долинська»- «Колос» 11.06.2016 18:00
35 ФК «Головківка»- ФК «Фаворит» 11.06.2016 18:00
36 «Локомотив-ГЕОІД»- «Інгулець-2» 15.06.2016 18:00
Тур: 10
37 «Шляховик»- «Локомотив-ГЕОІД» 19.06.2016 18:00
38 «Інгулець-2»- ФК «Головківка» 22.06.2016 18:00
39 ФК «Фаворит» -ФК «Долинська» 18.06.2016 18:00
40 «Колос»- «Новатор» 18.06.2016 18:00
Тур: 11
41 «Колос»- «Шляховик» 21.08.2016 18:00
42 «Новатор»- ФК «Фаворит» 20.08.2016 18:00
43 ФК «Долинська»- «Інгулець-2» 17.08.2016 18:00
44 ФК «Головківка»- «Локомотив-ГЕОІД» 20.08.2016 18:00
Тур: 12
45 «Шляховик» -ФК «Головківка» 28.08.2016 18:00
46 «Локомотив-ГЕОІД» -ФК «Долинська» 27.08.2016 18:00
47 «Інгулець-2» -«Новатор» 24.08.2016 19:00
48 ФК «Фаворит» -«Колос» 27.08.2016 18:00
Тур: 13
49 ФК «Фаворит» -«Шляховик» 04.09.2016 18:00
50 «Колос»- «Інгулець-2» 31.08.2016 18:00
51 «Новатор»- «Локомотив-ГЕОІД» 03.09.2016 18:00
52 ФК «Долинська»- ФК «Головківка» 03.09.2016 18:00
Тур: 14
53 «Шляховик» -ФК «Долинська» 10.09.2016 18:00
54 ФК «Головківка» -«Новатор» 11.09.2016 18:00
55 «Локомотив-ГЕОІД» -«Колос» 10.09.2016 18:00
56 «Інгулець-2» -ФК «Фаворит» 07.09.2016 19:00

Офіційний сайт Кіровоградської організації Федерації футболу України


Comments:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*