Кропивницька «Зірка» обіграла тишківський «Агротех»

Кропивницька «Зірка» матчем у Тишківці проти «Агротеха» завершила матчі першого етапу чемпіонату області. Після цієї гри в активі наших футболістів 8 перемог у 8 матчах.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту ФК «Зірка».

Матч почався з рахунком 2:0 на користь «Агротеху»: вже на 11-ій хвилині відзначився Богдан Столяренко, а на 25-ій – Олег Коломієць. «Зірка» видала кінцівку тайму «на ура»: спочатку Олександр Кочура скоротив рахунок, а потім протягом 3-х хвилин Руслан Красовський вивів гостей вперед.

У другому таймі Олег Коломієць («Агротех») зробив дубль, відзначившись на 55-ій хвилині з пенальті. Але далі футболісти «Зірки» 4 рази відзначилися у воротах суперника.

У підсумку, «Зірка» вдруге у сезоні забила сім м’ячів тишківцям і стала єдиною командою з двох груп, яка закінчила чемпіонат з нулем у графі нічиї та поразок.

Тепер у фінальній частині «Зірка» разом з олександрійським «Шляховиком» та командою «Інгул-Агро-Ленд» з Березівки, буде визначати кращу команду області.

Через тиждень «Зірка» розпочне підготовку до чемпіонату України серед аматорів та другої частини чемпіонату області.