Кропивницький БК “Золотий Вік” поступився на виїзді

Команда Богдана Сосоя зазнала першої поразки в рамках виїзного туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги. У Сумах місцевий “СумДУ” виявися сильнішим за БК “Золотий Вік” – 91:82 (21:19, 28:16, 19:22, 23:25).

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт БК “Золотий Вік”.

Після рівної за грою стартової десятихвилинки сумчани вже у другій чверті, завдяки дальнім точним кидкам свого лідера Ігоря Кривича, вийшли вперед на 14 пунктів – 49:35. Саме цей ривок багато в чому став вирішальним у зустрічі.

Мінімальні перемоги «золотих» у двох наступних чвертях впритул наблизили кропивничан до суперників у рахунку. Однак для того, щоб здійснити камбек, зусиль гравців «Золотого Века» виявилося замало.

У суботу результативними діями у складі «золотих» відзначилися Ілля Кабацюра, який провів один із найкращих матчів у складі «Золотого Века», оформивши дабл-дабл (29 очок, 11 підбирань). Крім Іллі відзначимо Олександра Дробязка (20 очок) і Богдана Сосоя (10 очок).