Коноплянка заробив пенальті та віддав гольовий пас, які дозволили Шальке вийти на 2 місце Бундесліги

© ФК "Шальке"

Вихованець кропивницького футболу, а нині півзахисник “Шальке” Євген Коноплянка провів розкішний матч у 12-му турі чемпіонату Німеччини, в якому його команда приймала “Штутгарт”. Наш співвітчизник взяв безпосередню участь у голах “кобальтових”, які здобули перемогу на очах своїх шанувальників – 2:0.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на “Обозреватель“.

На 16-й хвилині Євген прийняв м’яч у штрафній і активно пішов на суперників. У результаті один з них збив Коноплянку, за що арбітр покарав “Гамбург” пенальті, який чітко реалізував Ді Санто. А на 77-й хвилині українець записав на свій рахунок результативну передачу, коли викотив м’яч під удар Бюргшталлер.

Після цієї перемоги “Шальке” набрав 23 очки і вийшов на друге місце у турнірній таблиці Бундесліги, обійшовши дортмундську “Боруссію” Андрія Ярмоленка. Цікаво, що вже через тиждень українські футболісти зустрінуться між собою в одному з головних дербі країни.