75-річний кропивничанин виграв Чемпіонат України з водо-моторного спорту

75-річний Валерій Бобов із Кропивницького здобув перемогу на Чемпіонаті України з водно-моторного спорту. Чемпіонат проходив із 7 по 11 вересня  у Чорноморську Одеської області. У ньому взяло участь понад 40 учасників із десяти областей України.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради Кропивницького.

Кропивницький спортсмен Валерій Бобов завоював звання чемпіона України у змаганні суден із об’ємом 1500 кубічних сантиметрів (клас R-1500) та став володарем Кубку України.

Завдяки майстерності Валерія Бобова, якому цього року виповнилося 75-років, Кіровоградська область за підсумками всіх етапів чемпіонату України 2017 року в серії перегонів у класах глісерів у загальнокомандному заліку посіла друге місце серед усіх регіонів України.