Петрівський “Інгулець” вдома переміг “Суми”

У шостому турі Першої ліги «Інгулець» у Петровому зустрічався з командою «Суми». Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Інгульця».

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт ФК “Інгулець“.

З перших хвилин вийшов Олександр Медведєв, Ігор Солдат, Олександр Мішуренко та Владислав Лупашко. Роман Світличний та Елла Кен.

Активно розпочали матч господарі поля. Вже на п’ятій хвилині пробили трішки вище воріт Олександра Литвиненка. Гості відповіли своїм напівмоментом, але безуспішно. На 18-ій хвилині зустрічі Олександр Акименко з 17 метрів пробив у лівий нижній кут воріт — голкіпер «Сум» Олександр Литвиненко парирував. Через хвилину Олександр Акименко мав вихід один на один з голкіпером, але у тому епізоді, на думку бригади арбітрів, було положення поза грою.
Друга половина зустрічі розпочалася з атак «Інгульця». Максим Лісовий грубо порушив правила проти Ігоря Солдата. Зі штрафного пішла подача і Єгор Іванов на мить випередив Віталія Павлова. Після подачі з кутової позначки Олександр Мішуренко поцілив у перекладину воріт гостей. І вже за мить ледь не спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти — забивають тобі. Богдан Душин вийшов один на один з голкіпером «Інгульця» Геннадієм Ганєвим, але не зумів переграти його.

Роман Гончаренко відкрив рахунок, замкнувши подачу з кутової позначки. Вже за мить гості зрівняли рахунок: Олександр Лебеденко головою пробивав і Роман Гончаренко зрізав мяч у власні ворота. А на 64-ій хвилині матчу кращий бомбардир «Інгульця» Олександр Акименко результативно замкнув дальню штангу воріт — 2:1.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Інгульця». Це перша перемога «Інгульця» в історії протистоянь з ФК «Суми».

«Інгулець» — «Суми» — 2:1 (0:0) (Гончаренко, 60; Акименко, 64 — Гончаренко, 62 (авт.))
13 серпня 2017 року. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга. 6 тур.
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Рябушко, 79), Медведєв, Коцюмака, Гончаренко, Клименко (Павелько, 90+4), Павлов, Лупашко, Акименко (Січінава, 83), Мішуренко (Шарко, 90+2)
«Суми»: Литвиненко, Богачов, Суходуб, Іванов, Лісовий (Лиховидько, 55), Вечурко (Муховиков, 82), Махарадзе, Бушман (Мединський, 66), Квасний, Душин, Лебеденко
Попередження: Клименко, 40; Акименко, 46 — Лебеденко, 32; Вечурко, 35; Суходуб, 45+2; Лісовий, 49; Квасний, 58; Бушман, 64.