Кропивницька “Зірка” вдома мінімально перемогла “Ворсклу”

Сьогодні, 8 квітня, кропивницька “Зірка” у рамках 24-го туру Ліги парі-матч перемогла вдома полтавську “Ворсклу”. Матч завершився з рахунком 1:0.

Перший тайм команди відіграли по нулям. У Кропивницькому під час гри накрапав дощ, тому загальна швидкість гри була не досить високою.

На перших же хвилинах “Ворскла” створила небезпечний момент, але приголомшити кропивничан не вдалося.

Долю матчу вирішив єдиний гол захисника “Зірки” Екіса Борхи, який він забив на 61 хвилині. Після подачі Білонога з кутового воротар полтавчан відбив м’яч у падінні, але той залишився у межах воротарського майданчика і захисник “Зірки” добив шкіряну кулю у ворота.

До завершення матчу кропивничани створили ще декілька небезпечних моментів, але забити ще раз не вдалося.