Важливо

У Кропивницькому нагородили кращих представників місцевого самоврядування (СПИСОК)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

7 грудня в Україні традиційно відзначається День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в приміщенні Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Кропивницького відбулися урочистості, під час яких вручили грамоти та нагорода обласної влади.

Пише сайт облради.

Фото з сайту ОДА та облради.

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ І ОБЛАСНОЇ РАДИ

ЛЮНЕНКА

Анатолія Івановича

завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;


Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради:

КОЛЕКТИВ

Розумівської сільської ради, Олександрівський район (сільський голова – ХРИСТЕНКО Микола Васильович);

АБРАМЯНА Саркіса Юрійовича

депутата Устинівської районної ради, директора кооперативу “Казка”,

БАЛЮК Олену Вікторівну

першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світловодської міської ради,

БАРВІНОК Ольгу Іванівну

депутата Новомиргородської районної ради, заступника начальника з економічних питань РТМО “Новомиргородське”,

БЕССАРАБ Тетяну Олександрівну

Червонокам’янського сільського голову, Олександрійський район,

ВАКУЛЕНКА Володимира Петровича

депутата Новомиргородської районної ради,

ГРАБОВОГО

Дмитра Миколайовича

голову Гайворонської районної ради;

ДЕМЧЕНКА Олександра Вікторовича

депутата Кіровоградської районної ради, заступника директора приватного підприємства “Влад”,

ЗАВАЛІЯ

Сергія Володимировича

депутата Кіровоградської обласної ради;

КРАВЧЕНКА Івана Панасовича

Олексіївського сільського голову, Бобринецький район,

ЛУЦКО Тетяну Іванівну

головного спеціаліста відділу виплат Центру соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради,

МАГАСЬ Лілію Миколаївну

Іванковецького сільського голову, Знам’янський район,

МАЛАШЕНКА Анатолія Григоровича

головного спеціаліста Маловисківської районної ради

НЕДІЛЬКА Віктора Сергійовича

Рівнянського сільського голову, Новоукраїнський район,

ПОЛОВЕНКО Тетяну Іванівну

начальника відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату Олександрівської районної ради,

ПОНОМАРЬОВУ Оксану Миколаївну

начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Кіровоградської міської ради,

САМОХВАЛ Тамару Василівну

депутата Петрівської районної ради, завідувач Балахівського дошкільного навчального закладу,

ТОПАЛО Людмилу Іванівну

секретаря Куцеволівської сільської ради, Онуфріївський район,

ШТУНДЕР Надію Василівну

секретаря Мар’ївської сільської ради (1987 – 2007 роки), Компаніївський район,

Грамотою Кіровоградської обласної ради:

АДАКТУЄВУ Тетяну Василівну

депутата Світловодської районної ради, голову фермерського господарства “Колос”,

БАЗАНА Віталія Васильовича

депутата Кіровоградської районної ради,

виконавчого директора товариства з обмеженою

відповідальністю “Агрофірма “Відродження”,

ВАВИНСЬКУ Ліну Іванівну

начальника відділу з виплати допомог та компенсацій управління соціального захисту населення виконавчого комітету

Фортечної районної у місті Кропивницькому ради,

ВЕРБОВОГО Ігоря Володимировича

депутата Подільської районної

у місті Кропивницькому ради,

ВОЛОШИНОВСЬКОГО Володимира Михайловича

депутата Маловисківської районної ради,

голову фермерського господарства “Агро-Володимир”,

ВОРОНУ Лілію Володимирівну

начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера виконавчого апарату Новгородківської районної ради,

ГАВРИЛОВУ Валентину Олексіївну

секретаря Ганнівської сільської ради,

Петрівський район,

ГАНЖУ Володимира Романовича

начальника відділу оборонної і мобілізаційної роботи Олександрійської міської ради,

ГОЙДУ Володимира Валентиновича

депутата Гайворонської районної ради,

вчителя трудового навчання та фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Червоне,

ГОЛОБОРОДЬКА Олександра Володимировича

депутата Кіровоградської обласної ради, члена постійної комісії обласної ради з питань власності, заступника голови приватного сільськогосподарського підприємства “Синюха”,

Новоархангельський район,

ГРЕЧАНА Олега Вікторовича

депутата Новоукраїнської міської ради,

фізичну особу-підприємця,

ДОЛИНКУ Юрія Олексійовича

Трепівського сільського голову,

Знам’янський район,

КОВПАК Ларису Борисівну

депутата Новоукраїнської районної ради, завідувача філії Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради “Малопомічнянська загальноосвітня школа”,

КОЛПАК Антоніну Петрівну

начальника фінансового управління виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради,

КУЛИК Любов Федорівну

Верблюзького сільського голову, Новгородківський район,

ЛАВРІНЕНКА Артема Володимировича

секретаря Бобринецької міської ради,

ЛАМАНОВА Сергія Анатолійовича

депутата Долинської районної ради, вчителя історії комунального закладу “Гурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради”,

ЛІТВІНОВУ Тетяну Петрівну

секретаря Миронівської сільської ради,Світловодський район,

МАНУКЯН Юлію Володимирівну

виконуючу обов’язки старости Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради,

МИХАЙЛЮТУ Сергія Миколайовича

Петрівського сільського голову, Компаніївський район,

МУЗИЧУКА

Валерія Вікторовича

депутата Кіровоградської обласної ради;

НАЗАРЕНКО Олександру Іванівну

Красносільського сільського голову, Олександрівський район,

ПОЛІЩУКА Віктора Васильовича

Златопільського сільського голову,Бобринецький район,

РАДЧЕНКА Сергія Івановича

секретаря Михайлівської сільської ради,

Олександрійський район,

РАТУШНУ Ірину Олександрівну

керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради,

СТЕПАНОВУ Валентину Карлівну

Тернівського сільського голову,

Новоархангельський район,

ЦОБЕНКА Сергія Олександровича

Голованівського селищного голову, Голованівський район,

ШВЕЦЬ Надію Володимирівну

заступника начальника управління – начальника відділу доходів, фінансів галузей виробничої сфери та соціального захисту фінансового управління Кіровоградської міської ради,

ШЕВЧУКА

Олександра Миколайовича

депутата Кіровоградської обласної ради;

ШКВАРКА Володимира Миколайовича

виконуючого обов’язки старости села Червона Долина Бобринецької міської ради;

оголосити:

Подяку Кіровоградської обласної ради:

АНДРЕЄВІЙ Людмилі Миколаївні

начальнику організаційно-правового відділу виконавчого апарату Компаніївської районної ради,

БАБЕНКО Оксані Олександрівні

секретарю Іванівської сільської ради, Світловодський район,

БЕРЕГУЛЕНКО Тамарі Михайлівні

начальнику загального відділу виконавчого комітету Маловисківської міської ради,

БЕРЕЗІ Людмилі Василівні

депутату Подільської районної у місті Кропивницькому ради, голові квартального комітету № 3 Подільського району,

БУЛАЦЕЛУ Сергію Івановичу

Великовисківському сільському голові,Маловисківський район,

БУРІКО Олені Анатоліївні

головному спеціалісту юридичного відділу виконавчого комітету Знам’янської міської ради,

ГАМЕРІ Володимиру Зиновійовичу

заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Онуфріївської селищної ради,

ГАПЛИКОВІЙ Ірині Іванівні

начальнику відділу кадрів управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради,

ГОРОБЕЦЬ Світлані Леонідівні

заступнику начальника відділу планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та відомчого контролю головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради,

ДАЦЕНКО Оксані Анатоліївні

Копенкуватському сільському голові, Новоархангельський р<

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*