Важливо

Кіровоград: хто не пройшов перевірку “таємного радника”?

Не всі громадські організації Кіровоградщини, які повідомили, що надають допомогу вимушеним переселенцям, дійсно це роблять.

Про результати моніторингу розповіла радник Міністерства соціальної політики у Кіровоградській області Світлана Томашевська, – передає кореспондент Першої електронної.

Так, за її словами, результати телефонного обдзвону показали, що завжди готові надати посильну допомогу одягом волонтери Дому Молитви. “Ми звертались до цієї громадської організації 4 рази: телефонували різні люди з різних номерів. Щоразу у нас цікавились про потреби і запрошували прийти, щоб отримати допомогу”, – розповідає Світлана Томашевська.

Благодійна громадська організація «Милосердний самарянин» на дзвінки протягом чотирьох днів не відповідала.

У ГО «Перемога» заявлений на сайті Кіровоградської ОДА номер телефону не обслуговується.

У «Армії Спасіння» повідомили, що вони допомагають лише двомстам переселенцям, які є у їхньому списку. “Нікого нового вони на обслуговування не беруть. Хіба що, коли з їх списку хтось вибуде. Список, за словами волонтера, стабільний вже протягом 9-ти місяців”, – каже радник Міністерства.

У Червоному Хресті один з заявлених номерів не обслуговується, а за іншим порадили звернутися за допомогою в Штаб соціальної підтримки переселенців при ОДА.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*