Важливо

Нагороди “За заслуги” від кіровоградської міськради отримають депутат від “Опоблоку” та священик

Виконком Кіровоградської міської ради сьогодні, 4 грудня, прийняв рішення нагородити відзнаками “За заслуги” двох кіровоградців – директора хореографічного колективу “Анюта” Анну Ніжнікову (по сумісництву – депутат міськради від “Опозиційного блоку”) та протоієрея єпархії УПЦ МП Євгена Назаренка. Про це повідомляє коресподент Першої електронної газети.

Директора танцювального колективу “Анюта” Анну Ніжнікову (по сумісництву – депутат міськради від “Опозиційного блоку”) буде відзначено нагородою “За заслуги” І ступеня – за вагомий особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва та піднесення авторитету Кіровоградщини, створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей у підростаючого покоління та з нагоди 20-річчя від дня заснування колективу.

Настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви відзначено нагородою “За заслуги” ІІ ступеня – за вагомий внесок у розвиток культурного та духовного життя мешканців міста, активну громадську, просвітницьку, благодійну діяльність та з нагоди 50-річчя від дня народження.

Нагадаємо, мама Анни Ніжнікової кіровоградка Наталя Ніжнікова презентувала свої творчі роботи на Міжнародному фестивалі співдружності російських співвітчизників зарубіжжя “Душа залишається в Росії”, який проходив у Курській області. Тут майстриня заявила, що у Кіровограді зазнає утисків через свою проросійську позицію, а місцеве населення, яке прагне до мистецтва, просто залякують. Тому жінка планує переїхати в Росію.

Читайте також: Кіровоградсько-«русская» майстриня скаржиться на утиски і мріє виїхати в Росію (ВІДЕО)


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*