Важливо

Скандал в кіровоградській школі: хлопець б’є однолітків, а мати – класного керівника (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

За словами учнів 3-Б класу кіровоградської школи № 35, а також їх батьків, один з учнів фізично і психологічно знущеється зі своїх однолітків. Мати халамидника, замість того, щоб вплинути на дитину, звинувачує всіх у наклепах, а нещодавно, взагалі, побила класного керівника, яка після цього втрапила до лікарні. Про це йдеться у сюжеті телеканалу TTV.

Батьки учнів 3-Б класу вимагають аби неврівноваженого хлопчика усунули від навчання, оскільки діти через нього бояться ходити до школи. Батьки заявляють, що поки для їх дітей не буде створено належних умов для навчання – не приводитимуть дітей до школи.

Педагоги стверджують, що вживали всіх можливих законних заходів задля залагодження конфліктної ситуації, проте результатів це ніяких не дало.

На сьогодні міське управління освіти звернулося до соціальних служб та служб у справах сім’ї та молоді, аби ті вжили необхідних заходів щодо нормалізації ситуації як в родині хлопця та у класі зокрема.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*