Важливо

У Кропивницькому студентам показали, як працює поліція

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Профорієнтаційний захід для студентів Української академії Лідерства відбувся у Кропивницькому. Поліцейські ознайомили юнаків та дівчат із особливостями своєї професії.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі поліції Кіровоградщини.

Розпочалася зустріч із екскурсії в Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області, під час якої юним гостям розповіли про історію відомства, професійні досягнення поліцейських, а також звернули увагу і на спортивні здобутки правоохоронців. Адже добра фізична підготовка є однією з важливих складових успішного виконання працівниками поліції службових обов’язків.

7

Продовжився захід ознайомленням студентів із порядком відбору кандидатів на службу в поліцію та на навчання до вишів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Також присутні отримали довідкові матеріали з необхідною інформацією.

Із роботою оновленої служби 102 та ситуаційного центру поліції області юнаків і дівчат ознайомили керівники цих підрозділів.

11

Також молодь мала можливість відвідати базу, де дислокується рота поліції особливого призначення, та переглянути відпрацювання бійцями спецпідрозділу тактичних заходів зі знешкодження злочинців.

У свою чергу, співробітники вибухотехнічного відділу спільно з колегами з кінологічного центру, із залученням службових собак, продемонстрували гостям особливості пошуку вибухонебезпечного предмету та його подальшого знешкодження.

Крім того, до уваги юних гостей було представлено алгоритм дій працівників слідчо-оперативної групи Кропивницького відділу поліції «на місці події».

Після перегляду показових виступів, юнаки та дівчата оглянули імпровізовану виставку зброї, яка знаходиться на озброєні роти поліції особливого призначення ГУНП в області.

12

Насамкінець зустрічі студенти Української академії Лідерства завітали до Управління патрульної поліції в Кіровоградській області.

Для гостей працівники підрозділу підготували екскурсію, продемонстрували службові авто, а також презентували роботу екіпажу патрульної поліції.

1

2

3

4

6

5

9

10

13

8

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*