Важливо

Онкохворому хлопчику терміново потрібні донори ІІ(-) групи крові

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© Благодійний фонд "Янгол життя"

Коли здавалося, що Дмитрик уже поборов хворобу і поїхав додому з ремісією, лейкоз знову повернувся страшними для дитини словами – рецидив. Зараз Дмитрику 16 років, він лежить у дитячій обласній лікарні у Кропивницькому, де йому проводять хіміотерапію. І уже на завтра дитині потрібно щонайменше три донора ІІ(-) групи крові для тромбоконцентрату.

Про це Першій електронній розповіла мама Дмитрика Цибрія Альона.

“Донорів знайти зараз дуже важко. Майже неможливо. А нам ще й потрібно на тромбоконцентрат. Там тільки чоловіки можуть здавати та ще й не всі можуть нам підійти”, – каже мама Дмитрика.

Деталі за телефоном: мама Альона 0994557899

Де здавати кров: Обласна станція переливання крові (м. Кропивницький, вулиця Преображенська, 80)

Мати при собі: Паспорт


Під час реєстрації треба обов'язково вказати, що здаєте кров для Дмитра Цибрія

Підготовка до донації:

Пам'ятайте, що під час донації, лікарі в першу чергу турбуються про здоров'я донора, тож тих, хто має абсолютні або навіть тимчасові протипоказання до здачі крові не допустять. Усі матеріали, які використовуються на станції - одноразові. Крім того, лікарі обов'язково поцікавляться про те, що ви їли і чи готові до донорства. Тож Вашому здоров'ю нічого не загрожує. Не будьмо байдужими, адже півгодини часу і крапля крові може врятувати життя Дмитрика.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*