Важливо

Поліція Кіровоградщини має 37 вакансій

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Із 19 березня стартував конкурс на посади молодшого та середнього складу поліції у Кіровоградській області. Наразі є 37 вакансій. Прийом оnline-анкети та документів триватиме до 5 квітня.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі поліції Кіровоградщини.

Вакансії:

  • поліцейський сектору реагування патрульної поліції – 10 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ);
  • поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння – 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ);
  • поліцейський ізолятора тимчасового тримання – 10 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).
  • дільничний офіцер поліції – 5 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).
  • оперуповноважений – 5 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).
  • слідчий – 5 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети (НАТИСНІТЬ ТУТ).

Прийом оnline-анкети та документів на зазначені вакансії триває до 5 квітня 2018 року.

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо майбутніх конкурсів на посади в поліції, Ви можете звернутися за телефоном (050) 383 99 96, (067) 523 10 90 та електронною адресою nabir.police.kg@gmail.com.

Адреса розташування поліцейської комісії та сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області: м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*