Важливо

У Кропивницькому близько 3 тисяч дітей навчаються у холодних класах

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Через пприпинення постачання газу на кропивницькі котельні, без опалення опинилися 8 навчальних закладів, тобто близько 3 тисяч дітей. Батьків попереджають, якщо до завтра, 16 березня, не відновиться подача тепла, дітей потрібно тепліше одягати.

На цьому наголосила начальник управління освіти міськради Лариса Костенко, повідомляє Перша електронна газета.

У відео, яке опублікували на сторінці Міська рада міста Кропивницький у соцмережі Facebook, очільниця освіти міста розповіла, що станом на ранок 15 березня температура в кімнатах була ще нормальною. Але на вулиці холодно, тому з кожною годиною ситуація погіршується.

Лариса Костенко повідомила, що поки навчальний процес у цих закладах не припинятимуть, але попросила батьків тепліше одягти своїх дітей.

Вона також обурилася тим, що не маючи заборгованості за теплопостачання у цих закладах освіти, діти повинні навчатися у холодних класах.

Інформація щодо температурного режиму в навчальних та виховних закладах Кропивницького

Опубліковано Міська рада міста Кропивницький 15 березень 2018 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*