Важливо

Понад 200 працівників міськради Кропивницького у квітні пройдуть тест на профпридатність

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Із 18 по 25 квітня 210 працівників міськради Кропивницького пройдуть тест на профпридатність.

Таке розпорядження видав міський голова Кропивницького Андрій Райкович, повідомляє Перша електронна газета.

Атестація посадових осіб місцевого самоврядування проводиться один раз на 4 роки з метою оцінки їх результатів роботи, ділових та професійних якостей, виявлених працівниками при виконанні обов’язків.

Атестації підлягають посадові особи місцевого самоврядування усіх рівнів, у тому числі ті, які внаслідок організаційних змін обіймають посади менше ніж один рік, якщо їх службові обов’язки не змінилися.

Не підлягають атестації міський голова, секретар міської ради, працівники патронатної служби, особи, які перебувають на займаній посаді менше ніж один рік, молоді спеціалісти, вагітні жінки, чи жінки, які працюють менше ніж один рік після виходу на роботу з відпустки по вагітності і пологах чи догляду за дитиною, особи, прийняті на роботу на визначений термін.

Згідно з Розпорядженням міського голови № 28 від 1 березня 2018 року, було визначено календар проведення атестації та затверджено склад атестаційної комісії. Текст розпорядження дивітьсь нижче

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*