Важливо

Хто у Кропивницькому змагається за звання “Посадовець року” (ОНЛАЙН)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 2 листопада, у міськраді Кропивницького розпочався конкурс “Посадовець року”. Депутати та чиновники міської та районних у місті рад змагаються за звання найкращих у трьох номінаціях. Сьогодні, у рамках 1 туру, конкурсанти презентують свою професійну чи громадську діяльність.

Конкурс “Посадовець року” проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи та сприяння розвитку місцевого самоврядування. У конкурсі можуть брати участь депутати та посадові особи міськради Кропивницького, Фортечної і Подільської райрад.

Переможців Конкурсу визначатимуть за трьома номінаціями: “Депутат року” , “Керівник року” та “Спеціаліст року”. Усі три переможці будуть нагороджені дипломами та грошовою винагородою у розмірі 3 тис. грн.

Конкурс проходитиме у 3 тури:

  • I тур відбудеться 2 листопада. Учасники мають презентувати свою професійну чи громадську діяльність.
  • II тур (10 листопада) – включає в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, практичне завдання щодо складання ділового документа та ситуативне завдання.
  • III тур – онлайн голосування за учасників Конкурсу в кожній номінації на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького.

Голосування триватиме із 13 по 28 листопада.

Онлайн-трансляцію 1 туру конкурсу дивіться нижче.

У номінації “Депутат року” кращих визначатимуть серед 3 номінантів:

  1. Зайченко Володимир Васильович – депутат Кіровоградської міської ради;
  2. Краснокутський Олег Володимирович – депутат Кіровоградської міської ради;
  3. Сілівейстров Андрій Валерійович – депутат Подільської районної у місті Кропивницькому ради.

На звання “Керівник року” претендують 7 осіб:

  1. Жмурко Лілія Сергіївна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку Кіровоградської міської ради;
  2. Колодяжний Сергій Олександрович – начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради;
  3. Максименко Катерина Степанівна – начальник відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради;
  4. Максюта Андрій Вікторович – начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради;
  5. Пількін Валерій Анатолійович – начальник відділу ведення обліку житла Кіровоградської міської ради;
  6. Сметана Світлана Євгенівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  7. Федорова Наталія Олександрівна – начальник відділу з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

У номінації “Спеціаліст року” змагатимуться 22 посадовці:

  1. Абрамова Марина Олександрівна – провідний спеціаліст відділу з питань обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  2. Банул Ганна Сергіївна – головний спеціаліст архівного відділу Кіровоградської міської ради;
  3. Бардиш Євгеній Миколайович – головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах юридичного управління Кіровоградської міської ради;
  4. Бурика Ігор Геннадійович – головний спеціаліст відділу прийому громадян Центру надання соціальних послуг та компенсацій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради;
  5. Галат Ольга Володимирівна – провідний спеціаліст відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  6. Глушаєва Ірина Миколаївна – адміністратор відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг Кіровоградської міської ради;
  7. Зієрова Тетяна Адамівна – головний спеціаліст відділу протокольної роботи та службового діловодства управління апарату Кіровоградської міської ради;
  8. Квашина Світлана Василівна – головний спеціаліст – експерт з умов праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  9. Корженко Наталія Федорівна – спеціаліст I категорії відділу з прийому громадян Центру по наданню державних допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  10. Матвієнко Дарина Сергіївна – провідний спеціаліст відділу з виплати допомог та компенсацій виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  11. Олейнікова Оксана Валентинівна – державний соціальний інспектор відділу державних інспекторів управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  12. Петренко Олена Володимирівна – головний спеціаліст організаційного відділу Кіровоградської міської ради;
  13. Петринська Вікторія Валеріївна – головний спеціаліст відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради;
  14. Писаренко Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу кадрів, правового забезпечення та контролю виконання документів управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради;
  15. Рибальченко Андрій Сергійович – головний спеціаліст відділу прийому громадян Центру соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради;
  16. Сущенко Ксенія Вікторівна – спеціаліст I категорії відділу прийняття рішень Центру по наданню державних допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  17. Сабрам Катерина Миколаївна – головний спеціаліст відділу по роботі із засобами масової інформації Кіровоградської міської ради;
  18. Суржко Ірина Георгіївна – спеціаліст І категорії відділу інспектування навчальних закладів управління освіти Кіровоградської міської ради;
  19. Тікула Світлана Іванівна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  20. Троценко Анна Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради;
  21. Чабанова Ольга Олександрівна – начальник планово-виробничого відділу управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради;
  22. Юркевич Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян Кіровоградської міської ради.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*