Важливо

СБУ розслідуватиме обставини пошкодження газопроводу у Кропивницькому

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
фото uapress.info

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив підготувати звернення до СБУ щодо перевірки обставин пошкодження газопроводу, який забезпечує постачання газу до найбільшої котельні обласного центру – Південно-Західної.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

“Я сподіваюся на чесність і відвертість усіх, хто причетний до цієї справи, але це надзвичайно серйозно для міста – забезпечити стабільне теплопостачання до помешкань кропивничан і соціальних об’єктів, – наголосив Андрій Райкович під час засідання виконавчого комітету міської ради учора, 25 жовтня.

Нагадаємо, 12 жовтня, припинили газопостачання мешканцям будинків по вул. Велика Перспективна, 7, 9, просп. Студентський, 6/5 у зв’язку з аварійними роботами по ліквідації пошкодження зовнішнього газопроводу.

Також у Світловодську сьогодні, 26 жовтня, відбудуться антитерористичні навчання на базі філії ПАТ “Кременчуцька ГЕС”. У СБУ попереджають про обмеження пересування осіб в оточенні електростанції та руху автомобільного транспорту через греблю.

Поширити:

2 коментаря до СБУ розслідуватиме обставини пошкодження газопроводу у Кропивницькому

  1. Треба ще розслідувати і змову місцевої влади з постачальниками тепла до міста Кропивницький. Що видно з заяв очильників, при прийнятті підвищення тарифів на тепло. «Начальник управління економіки міськради Андрій Паливода, наголошує, що відповідно до чинного законодавства без ухвалення рішення про підняття тарифу міськраді довелося б сплатити підприємству-теплопостачальнику різницю в тарифах. А це, вважає чиновник, – непосильне навантаження для міського бюджету.» Брехня! Бо центральна влада вже спрямувала великі кошти в місцевий бюджет на розвиток самоврядування, з якого і треба цій місцевій владі компенсувати цю різницю за тепло для населення, а не перекладати забаганки бізнесменів на плечі мешканців. До того ж: «Кабмин снизил цену на газ для отопления и ГВС бюджетных учреждений на 22%»
    http://oilreview.kiev.ua/2017/10/26/kabmin-snizil-cenu-na-gaz-dlya-otopleniya-i-gvs-byudzhetnyx-uchrezhdenij-na-22/
    Згідно чого всі підвищення тарифу на тепло – злочинно необґрунтовані лиш на догоду корумпованості влади та їх бізнес інтересам з місцевими баригами.

  2. Якби цей бізнес не був прибутковим, то ці ділки вже давно би від нього відмовились. А так – є можливість богувати і далі за рахуном населення. Всі витрати від своєї діяльності бізнес структура ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” повинна була компенсувати з рахунків власного прибутку на власні забаганки, а не черговим підвищенням тарифів в змові з місцевою владою, бо хто повірить, що при додаткових надходженнях в 5,7 мільйонів гривень від перевиконання бюджету у влади для населення немає коштів. Краще ж десь зарити кошти в землю під якусь “реконструкцію” чогось, де ніхто і не помітить ніякого “розпилу” по кишенях, ніж поліпшити стан громадян від тарифного зашморгу, якщо самі на нього не здатні знайти управу, бо комусь це знову вигідно за рахунок населення.

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*