Важливо

Слідкувати за новими автобусами у Кропивницькому можна буде зі смартфона

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
автобус МАЗ 103 486 на вулицях Кропивницького

Нові автобуси, які невдовзі планують запустити у Кропивницькому, обладнані GPS-навігацією, що дає змогу відслідковувати їхній рух з допомогою програми “Easy way”. У форматі сайту платформа доступна на комп’ютері, а на смартфон можна встановити спеціальний додаток.

Начальник управління транспорту повідомив під час прес-конференції, що нові автобуси будуть також обладнані Wi-Fi. Інформує Перша електронна.

Нагадаємо, у травні кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало 20 нових великогабаритних автобусів. За результатами аукціону на сайті електронних закупівель ProZorro, переможцем торгів стало ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра. Тоді і стало відомо, що вулицями Кропивницького курсуватимуть 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

9 жовтня, у системі електронних закупівель ProZorro відбувся аукціон, згідно з яким визначився переможець у тендері на закупівлю талонів на 40 тис. літрів дизпалива для нових автобусів. Торги із пропозицією 760 тис. грн виграло кропивницьке підприємство ТОВ “Титан-Кіровоград”. Переможець під час аукціону знизив ціну на 200 тис. грн від очікуваної вартості.

Великогабаритні МАЗи планують запустити на маршрутах № 103, 104-а, 111-б, 116, 118, 123 та 274.

12 жовтня члени виконкому затвердили тимчасовий тариф на проїзд у нових автобусах у розмірі 4 грн, а також, за пропозицією управління транспорту, внесли зміни у ряд маршрутів.

Схему проїзду по зміненим маршрутам дивіться нижче. Незмінними залишилися схеми маршрутів № 103 і 111-б, тому їх у схемі немає.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*