Важливо

Безвідповідальним працівникам міськради Кропивницького урізатимуть премії

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Виконавчу дисципліну у міській раді Кропивницького контролюватимуть жорсткіше. Відповідне доручення надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 9 жовтня. За словами очільника міста, є працівники, які не виконують доручень. Їм грозяться урізати премії.

Інформує Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

“Ми до питання якісного і вчасного виконання доручень повертаємось не вперше, наголосив Андрій Райкович. – У мене минулого тижня був черговий прийом громадян з особистих питань. Багато скаржників приходять не вперше. Не секрет, що є такі люди, для яких це хобі – ходити на прийом. Але немало й тих, яким мені соромно дивитись в очі. Бо міський голова колись вже вислухав, дав доручення, начальники взяли на контроль і нічого не зробили!”

А вже за результатами перевірки виконання доручень міського голови керівниками буде прийматися рішення щодо розміру премій міським посадовцям, пообіцяв очільник міста.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*