Важливо

Які територіальні громади Кіровоградщини Кабмін визнав спроможними

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 491-р внесено зміни до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області. Також Мінрегіон оприлюднив рейтинг областей за формуванням спроможних територіальних громад, Кіровоградщина у цьому списку займає останнє місце.

Перелік спроможних територіальних громад Кіровоградської області оприлюднено на сайті облради.

Нагадаємо, 19 липня, відбулося засідання Уряду, під час якого було розглянуто Звіт Уряду України за I півріччя цього року та низку інших питань. Уряд прийняв розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України», яким внесено зміни до перспективних планів формування територій громад Черкаської, Миколаївської, Чернівецької, Вінницької, Львівської та Кіровоградської областей.
Назва територіальної громади Код населеного пункту — адміністратив-ного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ Назва населеного пункту — адміністративного центру територіальної громади Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади
Бобринецька 3520810100 м. Бобринець Бобринецька
Верхньоінгульська
Златопільська
Олексіївська
Солонцюватська
Сугокліївська
Тарасівська
Чарівненська Червонодолинська
Бобринецький район
Витязівська 3520883201 с. Витязівка Витязівська
Благодатненська
—“—
Бобринківська
Буховецька
Кривоносівська
Мар’янівська
Миколо-Бабанська
Павлогірківська
Рощахівська
Федіївська
Кетрисанівська 3520883801 с. Кетрисанівка Кетрисанівська
Апрелівська
Василівська
—“—
Веселівська
Костомарівська
Новоградівська
Новомиколаївська
Вільшанська 3524355100 смт Вільшанка Вільшанська Березовобалківська Вільшанський район
Бузникуватська
Вівсяниківська
Добрівська
Добрянська
Дорожинська
Йосипівська
Коритно-Забузька
Куцобалківська
Маловільшанська
Плоско-Забузька
Станкуватська
Сухоташлицька
Чистопільська
Гайворонська 3521110100 м. Гайворон Гайворонська Гайворонський
Бандурівська район
Берестягівська
Вікнинська
Долинівська
Казавчинська
Мощенська
Покровська
Солгутівська
Соломіївська
Тополівська
Хащуватська
Червоненська
Заваллівська 3521155300 смт Завалля Заваллівська
Жакчицька
Могильненська Сальківська
Таужненська Чемерпільська
Гайворонський район
Голованівська 3521455100 смт Голованівськ Голованівська Вербівська Голованівський район
Грузька
Ємилівська
Журавлинська
Капітанська
Клинівська
Красногірська
Крутеньківська
Лебединська
Липовеньківська
Люшнюватська
Межирічківська
Молдовська
Наливайківська
Перегонівська
Побузька
Пушківська
Роздольська
Розкішненська
Свірнівська
Семидубська
Троянська
Шепилівська
Добровелич-ківська 3521755100 смт Добро-величківка Добровеличківська
Дружелюбівська
Карбівська
Добровеличківський район
Новолутківська
Олександрівська
Тернівська
Троянська
Юр’ївська
Тишківська 3521786001 с. Тишківка Тишківська
Гаївська
Добровеличківський район
Липнязька
Марківська
Федорівська
Помічнянська 3521710300 м. Помічна Помічнянська міська
Братолюбівська
Глинянська
Гнатівська
Любомирська
Миколаївська
Олексіївська
Перчунівська
—“—
Піщанобрідська
Помічнянська сільська
Червонополянська
Долинська 3521910100 м. Долинська Долинська
Березівська
Богданівська Василівська
Іванівська
Лаврівська
Маловодянська
Молодіжненська
Новогригорівська Друга
Новогригорівська Перша
Новоолександрівська
Олександрівська
Першотравнева Суходільська
Долинський район
Боківська (Кіровська) 3521984401 с. Бокове Боківська
(Кіровська)
Братолюбівська
—“—
Варварівська
Гурівська
Пишненська
Дмитрівська 3522281501 с. Дмитрівка Дмитрівська
Богданівська
Диківська
Іванковецька
Макариська Цибулівська
Знам’янський район
Суботцівська 3522286301 с. Суботці Суботцівська
Володимирівська
Казарнянська
Мошоринська
Пантазіївська
Петрівська Трепівська
Знам’янський район
Соколівська 3522587201 с. Соколівське Соколівська
Вишняківська
Вільненська
Кіровоградський район
Іванівська
Карлівська
Миколаївська
Назарівська
Первозванівська 3522586601 с. Первозванівка Первозванівська
Калинівська
Клинцівська
Степова
Федорівська
—“—
Велико-северинівська 3522581201 с. Велика Северинка Великосеверинівська Високобайрацька —“—
Володимирівська
Грузьківська
Івано-Благодатненська
Могутненська
Обознівська
Овсяниківська
Олексіївська
Оситнязька
Созонівська
Аджамська 3522580301 с. Аджамка Аджамська
Бережинська
—“—
Веселівська
Гаївська
Новоолександрівська
Покровська
Червоноярська
Компаніївська 3522855100 смт Компаніївка Компаніївська
Виноградівська
Водянська
Гарманівська
Голубієвицька
Губівська
Коротякська
Лозуватська
Компаніївський район
Мар’ївська
Нечаївська
Першотравенська
Петрівська
Полтавська
Сасівська
Софіївська Червоновершківська Червонослобідська
Маловисківська 3523110100 м. Мала Виска Маловисківська
Лозуватська
Мануйлівська
Миролюбівська
Олександрівська Паліївська Первомайська
Маловисківський район
Смолінська 3523155700 смт Смоліне Смолінська —“—
Березівська
Копанська
Нововознесенська
Новогригорівська
Хмелівська
Якимівська
Злинська 3523181601 с. Злинка Злинська —“—
Плетеноташлицька
Розсохуватська
Великовисків-ська 3523181201 с. Велика Виска Великовисківська
Мар’янівська
—“—
Оникіївська
Новгородківська 3523455100 смт Новгородка Новгородківська Вершино-Кам’янська Новгородківський район
Інгуло-Кам’янська
Куцівська
Митрофанівська
Новоандріївська
Новомиколаївська
Тарасівська
Верблюзька 3523480401 с. Верблюжка Верблюзька —“—-
Петрокорбівська
Спасівська
Новоархангель-ська 3523655100 смт Новоархан-гельськ Новоархангельська
Ганнівська
Кам’янецька
Мар’янівська
Свердликівська
Новоархангельський район
Скалівська
Скалівсько-Хутірська
Торговицька
Надлацька 3523682901 с. Надлак Надлацька
Вільшанська
Новоархангельський район
Іванівська
Кальниболотська
Покровська
Підвисоцька 3523684201 с. Підвисоке Підвисоцька
Копенкуватська
Мартинівська
Небелівська
—“—
Нерубайська
Покотилівська
Розсохуватецька
Тернівська
Ятранська
Новомиргород-ська 3523810100 м. Новомиргород Новомиргородська
Кам’янська
Коробчинська
Новомиргородський район
Костянтинівська
Листопадівська
Мар’ївська
Миролюбівська
Петроострівська
Пурпурівська
Рубаномостівська
Капітанівська 3523855400 смт Капітанівка Капітанівська
Дібрівська
Йосипівська
Оситнязька
Тишківська Туріянська
—“—
Панчівська 3523885801 с. Панчеве Панчівська
Веселівська
Канізька Мартоноська
Оситнянська Шпаківська
—“—
Новоукраїнська 3524010100 м. Новоукраїнка Новоукраїнська Мар’янопільська Новоукраїнський район
Новоєгорівська
Сотницькобалківська
Фурманівська
Рівнянська 3524085601 с. Рівне Рівнянська Комишуватська Новоукраїнський район
Кропивницька
Малопомічнянська
Малотимошівська
Приютівська
Ганнівська 3524080301 с. Ганнівка Ганнівська —“—
Григорівська
Шишкинська
Глодоська 3524080601 с. Глодоси Глодоська
Лісківська Новомиколаївська
—“—
Іванівська 3524081801 с. Іванівка Іванівська —“—
Диминська
Захарівська
Семенастівська
Олександрівська 3520555100 смт Олексан-дрівка Олександрівська
Бірківська Веселівська
Вищеверещаківська Івангородська
Несватківська
Соснівська
Староосотська Триліська
Олександрівський район
Єлизаветград-ська 3520555400 смт Єлизавет-градка Єлизаветградська
Красносільська
Лісівська
Михайлівська Підлісненська
Цвітненська Ясинівська
—“—
Розумівська 3520585501 с. Розумівка Розумівська
Бовтиська
Букварська
Голиківська
—“—
Красносілківська
Родниківська
Ставидлянська
Новопразька 3520355400 смт Нова Прага Новопразька
Світлопільська Шарівська
Олесандрійський район
Червонокам’ян-ська 3520386901 с. Червона Кам’янка Червонокам’янська Дівоче-Пільська Олександрійський район
Добронадіївська
Долинська
Куколівська
Михайлівська
Олександрівська
Попельнастівська
Травневська
(Пролетарська)
Улянівська
Щасливська
Онуфріївська 3524655100 смт Онуфріївка Онуфріївська
Василівська
Вишнівцівська
Зибківська
Камбурліївська
Мар’ївська
Омельницька Павлиська
Попівська
Онуфріївський район
Куцеволівська 3524683601 с. Куцеволівка Куцеволівська —“—
Деріївська
Млинківська
Успенська
Петрівська 3524955100 смт Петрове Петрівська Петрівський район
Богданівська
Водянська
Зеленська
Іванівська
Йосипівська
Козацька
Луганська
Червонокостянти-нівська
Ганнівська 3524980401 с. Ганнівка Ганнівська —“—
Іскрівська
Новостародуб-ська 3524983701 с. Новий Стародуб Новостародубська Балахівська
Малинівська
Чечеліївська
—“—
Глинська 3525281201 с. Глинськ Глинська
Григорівська
Захарівська
Іванівська Федірківська
Світловодський район
Великоандрусів-ська 3525280501 с. Велика Андрусівка Великоандрусівська Подорожненська —“—
Благовіщенська (Ульяновська) 3525510100 м. Благовіщенське Благовіщенська
(Ульяновська) Богданівська
Благовіщенський (Ульяновський район)
Великотроянівська
Вільхівська
Грушківська
Данилово-Балківська
Йосипівська
Кам’янобрідська
Кам’янокриничанська
Лозуватська
Луполівська
Мечиславська
Новоселицька
Розношенська
Сабатинівська
Синицівська
Синьківська
Шамраївська
Устинівська 3525855100 смт Устинівка Устинівська Устинівський район
Березівська
Брусівська
Ганно-Леонтовичівська
Ганно-Требинівська
Димитровська (Новоігорівська)
Докучаєвська
Жовтнева (Лебединська)
Інгульська
Криничненська
Криничуватська
Седнівська
Олександрівська
Сонцівська
Степанівська
Знам’янська 3510600000 м. Знам’янка Знам’янська м. Знам’янка
Знам’янська Друга
Кіровоградська 3510100000 м. Кропивницький Кіровоградська м. Кропивницький
Новенська
Олександрійська 3510300000 м. Олександрія Олександрійська міська
Андріївська
Бандурівська
Войнівська
Головківська
м. Олександрія
Звенигородська
Ізмайлівська
Косівська
Костянтинівська
Лікарівська
Недогарська
Новоселівська

Нагадаємо, Кіровоградщина зайняла останнє місце у рейтингу областей за формуванням спроможних ОТГ.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*