Важливо

У Кропивницькому власники відкритих літніх майданчиків сплачуватимуть кошти до міського бюджету

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому власники літніх майданчиків щомісячно сплачуватимуть кошти до міського бюджету у розмірі 15 гривень за метр квадратний з урахуванням індексу інфляції, а якщо по закінченні літнього сезону торгівлі – 15 жовтня, власник не розбере відкритий майданчик, то він продовжуватиме вносити плату.

Якщо конструкція встановленого відкритого літнього майданчика не відповідатиме погодженому проекту – плата зросте у 10 разів до моменту усунення порушень, пише сайт КМР.

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького визначив управлiння по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення юридичною особою, вiдповiдальною за укладання договорiв iз пiдприємцями на розмiщення та перебування відкритих лiтнiх майданчикiв на об’єктах благоустрою міста з використанням його елементів та затвердив форму Типового договору.

Відповідно до прийнятого рішення, управлінню містобудування та архітектури міської ради доручено забезпечити погодження зовнішнього вигляду відкритих літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства, управлінню земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища – забезпечити визначення приналежності земельних ділянок під розміщення “літників” та їх розмірів.

Управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення забезпечуватиме укладання договорів і здійснюватиме облік та контроль за своєчасною сплатою суб’єктами господарювання коштів за розміщення і перебування літніх майданчиків.

Типовим договором передбачається, що користувач літнім майданчиком щомісячно сплачуватиме кошти до міського бюджету у розмірі 15 гривень за метр квадратний з урахуванням індексу інфляції. Якщо по закінченні літнього сезону торгівлі – 15 жовтня, власник не розбере відкритий майданчик, то він продовжуватиме вносити плату. А якщо конструкція встановленого відкритого літнього майданчика не відрповідатиме погодженому проекту – плата зросте у 10 разів до моменту усунення порушень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар